Menü

Etkinlik Haberleri

<   1234567891011121314151617181920212223242526272829   >

Etkinlik Haberleri: Yıldız Tilbe, Harbiye'de 12 gece!
Yıldız Tilbe

Bayhan Prodüksiyon tarafından düzenlenen ve 4 gün sürmesi planlanan Yıldız Tilbe açık hava konserleri, hayranlarının yoğun ilgisi üzerine 8 güne uzatıldı.


Etkinlik Haberleri: Yıldızlar, Harbiye Açıkhava'dan geçecek!
Simge

Organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" konserler serisi başlıyor. İstanbul'un en önemli konser alanı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu bu yıl organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" konserler serisinde müziğin dev isimlerini ağırlayacak.


Etkinlik Haberleri: Redd online - canlı, elektrik bir konserle geliyor!
Redd

Alternatif müzik sahnesinin en önemli gruplarından Redd, pandemi nedeniyle uzak kaldığımız sahnelere 4 ay sonra vereceği özel bir konserle geri dönüyor. IF Beşiktaş sahnesinden canlı olarak çalacak olan grup, dinleyicilerine online olarak ulaşacak.


Etkinlik Haberleri: Candan Erçetin Zorlu PSM'de!
Candan Erçetin

Candan Erçetin güçlü yorumu ve dillerden düşmeyen şarkıları ile "Vestel Gururla Yerli Konserleri" kapsamında; Zorlu PSM - BKM iş birliğiyle 26 Şubat'ta Turkcell Sahnesi'nde!


Etkinlik Haberleri: Bora Duran "Başgan" turnesi başladı!
Bora Duran

"Sana Doğru" ile uzun süre dijital müzik platformlarında 1 numarada kalan, YouTube'da 100 milyondan fazla izlenen Bora Duran yeni hiti "Başgan"ın konserlerine geçtiğimiz gün İstanbul Beylükdüzü Mask Beach'te başladı.


Etkinlik Haberleri: Kıraç, akustik konserlerine Caddebostan Kültür Merkezi'nde başlıyor!
Kıraç

1998 yılında müzikseverlerle buluşan "Deli Düş" albümünden başlayarak, albümlerinden ve dizi müziklerinden seçtiği özel repertuarı için provalarını tamamlayan Kıraç, Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde devam etmeyi planladığı akustik konserlerinin ilkinde, 5 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:30'da CKM'de dinleyicisiyle buluşuyor.


Etkinlik Haberleri: Cenk Eren 10 Ocak'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde!
Cenk Eren

Tanju Okan, Ferdi Özbeğen ve Selda Bağcan şarkılarını seslendirdiği "Repertuvar" proje albümlerindeki güçlü yorumculuğuyla müzikseverlerden büyük beğeni toplayan eğlence dünyasının vazgeçilmez ismi Cenk Eren 10 Ocak'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde!


Etkinlik Haberleri: Dev isimler Bostancı'da!
Şebnem Ferah

İstanbul'un en önemli konser salonlarından biri olan Bostancı Gösteri Merkezi, Atlantis Yapım organizasyonuyla güçlü isimlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bostancı Gösteri Merkezi'nde Ocak ayından itibaren Şebnem Ferah, Yeni Türkü, Nil Karaibrahimgil, Pinhani, Haluk Levent , MFÖ ve Selda Bağcan sahne alacak.


Etkinlik Haberleri: Kayıp Nesil, konser turnesine başlıyor!
Kayıp Nesil

Üniversite konserleri ve festivallerden tanıdığımız sevilen alternatif gruplarımızdan Kayıp Nesil; Sakarya, Düzce, İstanbul ve Bolu konserleriyle turneye başlıyor.


Etkinlik Haberleri: Simge akustik konserlere başlıyor!
Simge

Simge akustik konser serisine başlıyor. Kendi şarkılarının yanı sıra sahnede söylemekten hoşlandığı şarkıların akustik hallerini konserlerinde seslendirecek olan Simge, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacağı konserleri için özel bir repertuvar hazırladı.


<   1234567891011121314151617181920212223242526272829   >