Menü

Etkinlik Haberleri

<   1234567891011121314151617181920212223242526272829   >

Etkinlik Haberleri: Simge akustik konserlerine devam ediyor!
Simge

Pop müziğin başarılı ismi Simge, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'yi de etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle ara verdiği konserlerine start veriyor!


Etkinlik Haberleri: Öykü Gürman, Sosyo App'ta canlı yayında!
Öykü Gürman

Müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuğu ile son dönemde adından söz ettiren Öykü Gürman 6 Şubat Cumartesi 21:30'da Sosyo App üzerinden orkestrası ile canlı yayında en sevilen şarkılarını seslendirecek.


Etkinlik Haberleri: "Yeni Yılın İlk Festivali Festtogether" 2 ve 3 Ocak'ta evinizde!
Festtogether

Türkiye'nin ilk sürdürülebilir müzik festivali Festtogether, 9 Mayıs 2020'de evlere konuk olmuş ve İhtiyaç Haritası aracılığıyla Covid-19 salgını sonrasında ortaya çıkan ihtiyaçlara destek için Mayıs ayında gerçekleştirilmişti. Festival şimdi 2 ve 3 Ocak'ta pandemide en çok zarar gören sektörlerden biri olan kültür sanat alanına destek olmak için hazırlanıyor!


Etkinlik Haberleri: Işın Karaca gazinosu bu yılbaşı perdelerini açıyor!
Işın Karaca

Işın Karaca, dünyanın en önemli sorunu pandemide de üretmeye devam ediyor. Yılbaşı günü "madem sevdiklerimizle sahnede buluşamıyoruz o zaman biz onların evine sahne kuralım" fikri ile yola çıkılan #eveğlence projesi, 9 aydır çalışamayan müzik sektöründeki maddi yardıma ihtiyacı olan tüm müzisyenlere nefes olma hareketi.


Etkinlik Haberleri: Berkay, JoJo ile Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde!
Berkay

Berkay, 31 Aralık yılbaşı gecesi dijital çağda eğlencenin doyasıya yaşandığı, yüksek etkileşimiyle gerçekçi bir platform JoJo'nun hiç bir masraftan kaçınılmayan prodüksiyonu ile Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden canlı yayınlanacak konser ile müzikseverlerin karşısında olacak!


Etkinlik Haberleri: Öykü Gürman, ABU TV Şarkı Festivali'nde!
Öykü Gürman

Asya - Pasifik Yayın Birliği'nin her yıl düzenlediği ABU TV Şarkı Festivali'nde bu yıl Türkiye'yi oyuncu - şarkıcı Öykü Gürman temsil edecek. Öykü Gürman sözüne ve müziğine imza attığı "Bir Sözüne" isimli şarkısıyla katılacak.


Etkinlik Haberleri: Elif Kaya'dan Kabare: "Bir Peri Masalı"
Elif Kaya

Sınırlarını her yaptığı projede zorlayan güçlü yorumcu Elif Kaya, "Bir Peri Masalı" isimli kabare gösterisi ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Etiler No:1903'te 23 - 31 Ekim ve 7 - 14 Kasım tarihlerinde sahnelenmeye başlayacak gösteride şarkıcı olmak isteyen bir genç kızın hikayesi anlatılıyor.


Etkinlik Haberleri: Berkay, ikinci kez Harbiye'de sahne aldı!
Berkay

Şarkısıyla milyonların kalbini fetheden Türkiye'nin en güçlü seslerinden olan Berkay, organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği yaz aylarının en uzun soluklu etkinliği "Yıldızlar Geçidi" konserleri kapsamında önceki gece 15 gün aradan sonra ikinci defa Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde yine kulakların pasını sildi.


Etkinlik Haberleri: "Murathan Mungan Şarkıları Senfonik" 19 Eylül'de Vadi Açıkhava'da!
Derya Köroğlu

"Maskeli Balo", "Telli Telli", "Eskiden", "Çember", "Fırtına", "Aşk Tesadüfleri Sever", "Nilüfer", "Olmasa Mektubun", "Aşk Yeniden" gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: "Caz Kampı" bu sene online!
Caz Kampı

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan "Caz Kampı" 5 - 13 Eylül tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek. 2017'den beri Bodrum Gümüşlük Festival alanında gerçekleşen Caz Kampı, içinde bulunduğumuz pandemi dolayısıyla bu yılı online eğitim vererek değerlendirmeye karar verdi.


<   1234567891011121314151617181920212223242526272829   >