Menü

Etkinlik Haberleri

<   1234567891011121314151617181920212223242526272829   >

Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen, IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, 12 Kasım Cuma akşamı IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde sevenleri ile buluşuyor. Biletleri günler öncesinden hızla tükenen konser sold out oldu.


Etkinlik Haberleri: Demet Akalın 13 Kasım'da Bostancı Gösteri Merkezi'nde!
Demet Akalın

Demet Akalın yoğun konser maratonunu İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi konseriyle zirveye çıkarıyor! Demet Akalın, uzun bir aradan sonra İstanbul'daki ilk büyük konserini 13 Kasım Cumartesi Bostancı Gösteri Merkezi'nde verecek!


Etkinlik Haberleri: Sena Şener IF Beşiktaş sahnesinde!
Sena Şener

İlk çalışmalarıyla uluslararası alanda ses getiren, yeni projeleriyle her daim gündemde kalmayı başaran, son dönem alternatif müziğin sevilen isimlerinden Sena Şener, 15 Ekim Cuma günü If Performance Hall Beşiktaş sahnesinde.


Etkinlik Haberleri: Athena 9 Ekim'de Harbiye sahnesinde!
Athena

Yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türk rock müzik tarihinin en önemli gruplarından Athena, 9 Ekim Cumartesi gecesi Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek Harbiye Açıkhava konserinde dinleyicileri ile buluşacak.


Etkinlik Haberleri: Tuna Kiremitçi Zanzibar Zorlu'da!
Tuna Kiremitçi

Tuna Kiremitçi, 17 Eylül'de Zanzibar Zorlu'da sahne alıyor. "Birden Geldin Aklıma", "Yine Sevebilirim", "Affet", "Balkan Kızı", "Diğer Yarım" gibi bestelerin yaratıcısı olan sanatçı, büyük başarı kazanan "Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları I-II" albümlerinden şarkılar söyleyecek.


Etkinlik Haberleri: İrem Derici Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda!
İrem Derici

Yaz aylarında sanatseverlerin vazgeçilmez sahnesi olan İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda bu yıl ilk defa sahne alacak olan İrem Derici, özel sahne şovları için geceli gündüzlü çalışıyor.


Etkinlik Haberleri: Senfoni Orkestrası eşliğinde "Murathan Mungan Şarkıları"
Murathan Mungan Şarkıları

"Maskeli Balo", "Telli Telli", "Eskiden, Çember", "Fırtına", "Ağır Kapı", "Nilüfer", "Olmasa Mektubun", "Aşk Yeniden" gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle Turkcell Vadi Açıkhava'da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: Kıraç, İstanbullu müzikseverlerle buluşuyor!
Kıraç

Kıraç, muhteşem bir müzik şölenine hazırlanıyor! Ünlü rockçı, 8 Eylül Çarşamba akşamı saat 21:00'da Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşacak!


Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi'nde!
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen uzun bir aradan sonra İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Yıldızlar Geçidi'nde sahne alacak. 21 Temmuz'da gerçekleşecek konserde zengin repertuvarı ve kalabalık orkestrasıyla sevenlerini karşılayacak.


Etkinlik Haberleri: Yıldızlar Harbiye Açıkhava'dan geçecek!
Tan Taşçı

Organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" konserler serisi başlıyor!


<   1234567891011121314151617181920212223242526272829   >