Menü

Etkinlik Haberleri

<   12345678910111213141516171819202122232425262728   >

Etkinlik Haberleri: Berkay, JoJo ile Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde!
Berkay

Berkay, 31 Aralık yılbaşı gecesi dijital çağda eğlencenin doyasıya yaşandığı, yüksek etkileşimiyle gerçekçi bir platform JoJo'nun hiç bir masraftan kaçınılmayan prodüksiyonu ile Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden canlı yayınlanacak konser ile müzikseverlerin karşısında olacak!


Etkinlik Haberleri: Öykü Gürman, ABU TV Şarkı Festivali'nde!
Öykü Gürman

Asya - Pasifik Yayın Birliği'nin her yıl düzenlediği ABU TV Şarkı Festivali'nde bu yıl Türkiye'yi oyuncu - şarkıcı Öykü Gürman temsil edecek. Öykü Gürman sözüne ve müziğine imza attığı "Bir Sözüne" isimli şarkısıyla katılacak.


Etkinlik Haberleri: Elif Kaya'dan Kabare: "Bir Peri Masalı"
Elif Kaya

Sınırlarını her yaptığı projede zorlayan güçlü yorumcu Elif Kaya, "Bir Peri Masalı" isimli kabare gösterisi ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Etiler No:1903'te 23 - 31 Ekim ve 7 - 14 Kasım tarihlerinde sahnelenmeye başlayacak gösteride şarkıcı olmak isteyen bir genç kızın hikayesi anlatılıyor.


Etkinlik Haberleri: Berkay, ikinci kez Harbiye'de sahne aldı!
Berkay

Şarkısıyla milyonların kalbini fetheden Türkiye'nin en güçlü seslerinden olan Berkay, organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği yaz aylarının en uzun soluklu etkinliği "Yıldızlar Geçidi" konserleri kapsamında önceki gece 15 gün aradan sonra ikinci defa Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde yine kulakların pasını sildi.


Etkinlik Haberleri: "Murathan Mungan Şarkıları Senfonik" 19 Eylül'de Vadi Açıkhava'da!
Derya Köroğlu

"Maskeli Balo", "Telli Telli", "Eskiden", "Çember", "Fırtına", "Aşk Tesadüfleri Sever", "Nilüfer", "Olmasa Mektubun", "Aşk Yeniden" gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: "Caz Kampı" bu sene online!
Caz Kampı

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan "Caz Kampı" 5 - 13 Eylül tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek. 2017'den beri Bodrum Gümüşlük Festival alanında gerçekleşen Caz Kampı, içinde bulunduğumuz pandemi dolayısıyla bu yılı online eğitim vererek değerlendirmeye karar verdi.


Etkinlik Haberleri: Yıldız Tilbe, Harbiye'de 12 gece!
Yıldız Tilbe

Bayhan Prodüksiyon tarafından düzenlenen ve 4 gün sürmesi planlanan Yıldız Tilbe açık hava konserleri, hayranlarının yoğun ilgisi üzerine 8 güne uzatıldı.


Etkinlik Haberleri: Yıldızlar, Harbiye Açıkhava'dan geçecek!
Simge

Organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" konserler serisi başlıyor. İstanbul'un en önemli konser alanı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu bu yıl organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" konserler serisinde müziğin dev isimlerini ağırlayacak.


Etkinlik Haberleri: Redd online - canlı, elektrik bir konserle geliyor!
Redd

Alternatif müzik sahnesinin en önemli gruplarından Redd, pandemi nedeniyle uzak kaldığımız sahnelere 4 ay sonra vereceği özel bir konserle geri dönüyor. IF Beşiktaş sahnesinden canlı olarak çalacak olan grup, dinleyicilerine online olarak ulaşacak.


Etkinlik Haberleri: Candan Erçetin Zorlu PSM'de!
Candan Erçetin

Candan Erçetin güçlü yorumu ve dillerden düşmeyen şarkıları ile "Vestel Gururla Yerli Konserleri" kapsamında; Zorlu PSM - BKM iş birliğiyle 26 Şubat'ta Turkcell Sahnesi'nde!


<   12345678910111213141516171819202122232425262728   >