Menü

Etkinlik Haberleri

<   1234567891011121314151617181920212223242526272829   >

Etkinlik Haberleri: İzmir Arena Work'n Fest başlıyor!
Oğuzhan Koç

Bir festival düşünün, içeride bir sürü yeni insanla tanışacağınız, çeşitli workshoplarla farklı deneyimlere yolculuğa çıkacağınız. Bir sahne düşünün içi ev gibi olsun, akustik performanslarıyla Oğuzhan Koç, Güliz Ayla, İkilem ve daha bir çok sanatçı bizi doyasıya eğlendirsin...


Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen, Türkiye turnesine devam ediyor!
Gökhan Türkmen

Üretkenliği ile müzik tutkunlarında her zaman heyecan yaratmayı başaran Gökhan Türkmen, 2022 konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Mart ayında 15 konser verecek olan sanatçı, Kahramanmaraş'tan Antalya'ya, Kayseri'den Tokat'a sevenleriyle buluşacak!


Etkinlik Haberleri: Kerimcan Durmaz ikinci kez Bostancı Gösteri Merkezi'nde!
Kerimcan Durmaz

Son dönemde şarkılarıyla, çektiği her kliple, yaptığı prodüksiyonlarla adından söz ettiren Kerimcan Durmaz, ikinci kez Bostancı Gösteri Merkezi'nde büyük bir şova imza atmaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: Aleyna Tilki Bitexen Winterfest'te!
Aleyna Tilki

Bitexen Winterfest için geri sayım başladı. Türkiye'nin en büyük kış ve gençlik festivali olan Bitexen Winterfest için yapılan anketlerde öğrencilerin sahnede görmeyi en çok istediği isim seçilen Aleyna Tilki, 7 Şubat Pazartesi gecesi Uludağ'da müzik, eğlence ve kar tutkunu gençlerle bir araya gelecek.


Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen 2022 konser takvimini açıkladı!
Gökhan Türkmen

Bugüne kadar pek çok hit şarkı ve albüm yayımlayan Gökhan Türkmen, dünyayı saran Pandemi döneminde de üretkenliğin en coşkulu zamanlarını yaşadı. Türkmen, 2021 yılında disco funk albümü "7"yi yayımlayarak yedi şarkısıyla birden müzikseverlerle ritmi yakalarken, çıkış parçası "Şerefine" tüm dijital platformlarda 2 milyona yakın dinlenmesiyle pandemi döneminde bir başarıya daha imza attı.


Etkinlik Haberleri: Yıldız Asyalı kemanı ve şarkıları ile Beyrut sahnesinde!
Yıldız Asyalı

Oyunculuğun yanına eklediği şarkıcılığı ve müzisyenliği göz kamaştıran bir kariyer inşaa eden Yıldız Asyalı, yeni yılın ilk konseri için 7 Ocak Cuma akşamı Beyrut Performans sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.


Etkinlik Haberleri: Edis & Ozan Doğulu Yılbaşı Konseri Barbaros Meydanı'nda!
Edis & Ozan Doğulu

Beşiktaş Belediyesi, Getir, Akmerkez ve +1'in katkılarıyla 31 Aralık Cuma günü Barbaros Meydanı'nda İstanbul'un en büyük yılbaşı konserini düzenliyor. Tüm İstanbullular ve Beşiktaş'lılar, Edis ve Ozan Doğulu'nun coşku dolu konserleriyle 2022 yılına hep birlikte merhaba diyecek.


Etkinlik Haberleri: Yılın son Gökhan Türkmen konseri If Beşiktaş'ta!
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, yılın son performansını 18 Aralık'ta IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz ay sold out olan IF Performance Hall Beşiktaş konserinin ardından hayranlarının konserine yoğun ilgi gösterdiği Gökhan Türkmen orkestrası ile yine IF Beşiktaş sahnesinde olacak.


Etkinlik Haberleri: Jolly Joker Private, Gülşen'le açılıyor!
Gülşen

Jolly Joker Private, 3 Aralık'ta CVK Park Bosphorus'un terasında kapılarını Gülşen ile açıyor. Canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker'in yeni konsepti Jolly Joker Private eğlenceyi bir üst noktaya taşıyacak!


Etkinlik Haberleri: Cem Bekar FLU sahnesinde!
Cem Bekar

Farklı ses rengiyle olduğu kadar söylediği şarkılarla müzikseverlerin dikkatlerini üzerine çeken, 15 ayrı Sezen Aksu şarkısından oluşan "Yolculuk" isimli albümü ile arka arkaya aldığı "Yılın En İyi Proje Albümü" ödülleriyle kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Cem Bekar konserlerine başladı!


<   1234567891011121314151617181920212223242526272829   >