Menü

Etkinlik Haberleri

<   12345678910111213141516171819202122232425262728   >

Etkinlik Haberleri: Tuna Kiremitçi Zanzibar Zorlu'da!
Tuna Kiremitçi

Tuna Kiremitçi, 17 Eylül'de Zanzibar Zorlu'da sahne alıyor. "Birden Geldin Aklıma", "Yine Sevebilirim", "Affet", "Balkan Kızı", "Diğer Yarım" gibi bestelerin yaratıcısı olan sanatçı, büyük başarı kazanan "Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları I-II" albümlerinden şarkılar söyleyecek.


Etkinlik Haberleri: İrem Derici Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda!
İrem Derici

Yaz aylarında sanatseverlerin vazgeçilmez sahnesi olan İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda bu yıl ilk defa sahne alacak olan İrem Derici, özel sahne şovları için geceli gündüzlü çalışıyor.


Etkinlik Haberleri: Senfoni Orkestrası eşliğinde "Murathan Mungan Şarkıları"
Murathan Mungan Şarkıları

"Maskeli Balo", "Telli Telli", "Eskiden, Çember", "Fırtına", "Ağır Kapı", "Nilüfer", "Olmasa Mektubun", "Aşk Yeniden" gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle Turkcell Vadi Açıkhava'da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: Kıraç, İstanbullu müzikseverlerle buluşuyor!
Kıraç

Kıraç, muhteşem bir müzik şölenine hazırlanıyor! Ünlü rockçı, 8 Eylül Çarşamba akşamı saat 21:00'da Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşacak!


Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi'nde!
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen uzun bir aradan sonra İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Yıldızlar Geçidi'nde sahne alacak. 21 Temmuz'da gerçekleşecek konserde zengin repertuvarı ve kalabalık orkestrasıyla sevenlerini karşılayacak.


Etkinlik Haberleri: Yıldızlar Harbiye Açıkhava'dan geçecek!
Tan Taşçı

Organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" konserler serisi başlıyor!


Etkinlik Haberleri: Simge akustik konserlerine devam ediyor!
Simge

Pop müziğin başarılı ismi Simge, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'yi de etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle ara verdiği konserlerine start veriyor!


Etkinlik Haberleri: Öykü Gürman, Sosyo App'ta canlı yayında!
Öykü Gürman

Müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuğu ile son dönemde adından söz ettiren Öykü Gürman 6 Şubat Cumartesi 21:30'da Sosyo App üzerinden orkestrası ile canlı yayında en sevilen şarkılarını seslendirecek.


Etkinlik Haberleri: "Yeni Yılın İlk Festivali Festtogether" 2 ve 3 Ocak'ta evinizde!
Festtogether

Türkiye'nin ilk sürdürülebilir müzik festivali Festtogether, 9 Mayıs 2020'de evlere konuk olmuş ve İhtiyaç Haritası aracılığıyla Covid-19 salgını sonrasında ortaya çıkan ihtiyaçlara destek için Mayıs ayında gerçekleştirilmişti. Festival şimdi 2 ve 3 Ocak'ta pandemide en çok zarar gören sektörlerden biri olan kültür sanat alanına destek olmak için hazırlanıyor!


Etkinlik Haberleri: Işın Karaca gazinosu bu yılbaşı perdelerini açıyor!
Işın Karaca

Işın Karaca, dünyanın en önemli sorunu pandemide de üretmeye devam ediyor. Yılbaşı günü "madem sevdiklerimizle sahnede buluşamıyoruz o zaman biz onların evine sahne kuralım" fikri ile yola çıkılan #eveğlence projesi, 9 aydır çalışamayan müzik sektöründeki maddi yardıma ihtiyacı olan tüm müzisyenlere nefes olma hareketi.


<   12345678910111213141516171819202122232425262728   >