Menü

Etkinlik Haberleri

    1234567891011121314151617181920212223242526272829   >

Etkinlik Haberleri: Beşiktaş Gençlik Festivali
Beşiktaş Gençlik Festivali

Mustafa Kemal Atatürk, 16 Mayıs 1919 günü Bandırma Vapuru'na binmek üzere Beşiktaş İskelesi'nden yola çıkarak Milli Mücadele ateşini başlattı. Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş için böylesine özel bir anlam taşıyan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı 4 gün sürecek olan dopdolu bir festival programı ile kutlamaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: Elif Sanchez 20. Mersin Uluslararası Müzik Festivali'nde!
Elif Sanchez

Türk Halk Müziği, Klasik Müzik ve Caz eğitimini harmanladığı müzikal tarzı ile Anadolu ve Azerbaycan coğrafyasının en sevilen türkülerini kendine has yorumuyla seslendiren Elif Sanchez, "MI VOZ" Türküden Caza konseri ile 20. Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında 23 Mayıs'ta Mezitli Belediyesi Kültür Merkezi'nde müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: mor ve ötesi 28 Mayıs'ta Beşiktaş İnönü Stadı'nda!
mor ve ötesi

Geçtiğimiz yıldan beri İstanbul'da konser vermeyen mor ve ötesi sessizliğini 28 Mayıs Cumartesi akşamı Beşiktaş İnönü Stadı'nda (Vodafone Park) bozuyor. Konserin biletleri Passo ve Biletix'ten 15 Nisan Cuma günü saat 13.00'te satışa sunulacak.


Etkinlik Haberleri: Sefo 20 Mayıs'ta Volkswagen Arena'da!
Sefo

2021'in dijital şampiyonu Sefo milyonlarca dinlenen şarkılarıyla ilk büyük İstanbul konserini 20 Mayıs'ta Volkswagen Arena'da verecek. Sefo, unutulmaz anların yaşanacağı bu konsere büyük bir heyecan ve özenle hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: İzmir Arena Work'n Fest başlıyor!
Oğuzhan Koç

Bir festival düşünün, içeride bir sürü yeni insanla tanışacağınız, çeşitli workshoplarla farklı deneyimlere yolculuğa çıkacağınız. Bir sahne düşünün içi ev gibi olsun, akustik performanslarıyla Oğuzhan Koç, Güliz Ayla, İkilem ve daha bir çok sanatçı bizi doyasıya eğlendirsin...


Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen, Türkiye turnesine devam ediyor!
Gökhan Türkmen

Üretkenliği ile müzik tutkunlarında her zaman heyecan yaratmayı başaran Gökhan Türkmen, 2022 konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Mart ayında 15 konser verecek olan sanatçı, Kahramanmaraş'tan Antalya'ya, Kayseri'den Tokat'a sevenleriyle buluşacak!


Etkinlik Haberleri: Kerimcan Durmaz ikinci kez Bostancı Gösteri Merkezi'nde!
Kerimcan Durmaz

Son dönemde şarkılarıyla, çektiği her kliple, yaptığı prodüksiyonlarla adından söz ettiren Kerimcan Durmaz, ikinci kez Bostancı Gösteri Merkezi'nde büyük bir şova imza atmaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: Aleyna Tilki Bitexen Winterfest'te!
Aleyna Tilki

Bitexen Winterfest için geri sayım başladı. Türkiye'nin en büyük kış ve gençlik festivali olan Bitexen Winterfest için yapılan anketlerde öğrencilerin sahnede görmeyi en çok istediği isim seçilen Aleyna Tilki, 7 Şubat Pazartesi gecesi Uludağ'da müzik, eğlence ve kar tutkunu gençlerle bir araya gelecek.


Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen 2022 konser takvimini açıkladı!
Gökhan Türkmen

Bugüne kadar pek çok hit şarkı ve albüm yayımlayan Gökhan Türkmen, dünyayı saran Pandemi döneminde de üretkenliğin en coşkulu zamanlarını yaşadı. Türkmen, 2021 yılında disco funk albümü "7"yi yayımlayarak yedi şarkısıyla birden müzikseverlerle ritmi yakalarken, çıkış parçası "Şerefine" tüm dijital platformlarda 2 milyona yakın dinlenmesiyle pandemi döneminde bir başarıya daha imza attı.


Etkinlik Haberleri: Yıldız Asyalı kemanı ve şarkıları ile Beyrut sahnesinde!
Yıldız Asyalı

Oyunculuğun yanına eklediği şarkıcılığı ve müzisyenliği göz kamaştıran bir kariyer inşaa eden Yıldız Asyalı, yeni yılın ilk konseri için 7 Ocak Cuma akşamı Beyrut Performans sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.


    1234567891011121314151617181920212223242526272829   >