Menü

Etkinlik Haberleri

    12345678910111213141516171819202122232425262728   >

Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen 2022 konser takvimini açıkladı!
Gökhan Türkmen

Bugüne kadar pek çok hit şarkı ve albüm yayımlayan Gökhan Türkmen, dünyayı saran Pandemi döneminde de üretkenliğin en coşkulu zamanlarını yaşadı. Türkmen, 2021 yılında disco funk albümü "7"yi yayımlayarak yedi şarkısıyla birden müzikseverlerle ritmi yakalarken, çıkış parçası "Şerefine" tüm dijital platformlarda 2 milyona yakın dinlenmesiyle pandemi döneminde bir başarıya daha imza attı.


Etkinlik Haberleri: Yıldız Asyalı kemanı ve şarkıları ile Beyrut sahnesinde!
Yıldız Asyalı

Oyunculuğun yanına eklediği şarkıcılığı ve müzisyenliği göz kamaştıran bir kariyer inşaa eden Yıldız Asyalı, yeni yılın ilk konseri için 7 Ocak Cuma akşamı Beyrut Performans sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.


Etkinlik Haberleri: Edis & Ozan Doğulu Yılbaşı Konseri Barbaros Meydanı'nda!
Edis & Ozan Doğulu

Beşiktaş Belediyesi, Getir, Akmerkez ve +1'in katkılarıyla 31 Aralık Cuma günü Barbaros Meydanı'nda İstanbul'un en büyük yılbaşı konserini düzenliyor. Tüm İstanbullular ve Beşiktaş'lılar, Edis ve Ozan Doğulu'nun coşku dolu konserleriyle 2022 yılına hep birlikte merhaba diyecek.


Etkinlik Haberleri: Yılın son Gökhan Türkmen konseri If Beşiktaş'ta!
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, yılın son performansını 18 Aralık'ta IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz ay sold out olan IF Performance Hall Beşiktaş konserinin ardından hayranlarının konserine yoğun ilgi gösterdiği Gökhan Türkmen orkestrası ile yine IF Beşiktaş sahnesinde olacak.


Etkinlik Haberleri: Jolly Joker Private, Gülşen'le açılıyor!
Gülşen

Jolly Joker Private, 3 Aralık'ta CVK Park Bosphorus'un terasında kapılarını Gülşen ile açıyor. Canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker'in yeni konsepti Jolly Joker Private eğlenceyi bir üst noktaya taşıyacak!


Etkinlik Haberleri: Cem Bekar FLU sahnesinde!
Cem Bekar

Farklı ses rengiyle olduğu kadar söylediği şarkılarla müzikseverlerin dikkatlerini üzerine çeken, 15 ayrı Sezen Aksu şarkısından oluşan "Yolculuk" isimli albümü ile arka arkaya aldığı "Yılın En İyi Proje Albümü" ödülleriyle kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Cem Bekar konserlerine başladı!


Etkinlik Haberleri: Gökhan Türkmen, IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, 12 Kasım Cuma akşamı IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde sevenleri ile buluşuyor. Biletleri günler öncesinden hızla tükenen konser sold out oldu.


Etkinlik Haberleri: Demet Akalın 13 Kasım'da Bostancı Gösteri Merkezi'nde!
Demet Akalın

Demet Akalın yoğun konser maratonunu İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi konseriyle zirveye çıkarıyor! Demet Akalın, uzun bir aradan sonra İstanbul'daki ilk büyük konserini 13 Kasım Cumartesi Bostancı Gösteri Merkezi'nde verecek!


Etkinlik Haberleri: Sena Şener IF Beşiktaş sahnesinde!
Sena Şener

İlk çalışmalarıyla uluslararası alanda ses getiren, yeni projeleriyle her daim gündemde kalmayı başaran, son dönem alternatif müziğin sevilen isimlerinden Sena Şener, 15 Ekim Cuma günü If Performance Hall Beşiktaş sahnesinde.


Etkinlik Haberleri: Athena 9 Ekim'de Harbiye sahnesinde!
Athena

Yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türk rock müzik tarihinin en önemli gruplarından Athena, 9 Ekim Cumartesi gecesi Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek Harbiye Açıkhava konserinde dinleyicileri ile buluşacak.


    12345678910111213141516171819202122232425262728   >