Menü

Etkinlik Haberleri

    1234567891011121314151617181920212223242526   >

Etkinlik Haberleri: "Yeni Yılın İlk Festivali Festtogether" 2 ve 3 Ocak'ta evinizde!
84 okunma
Festtogether

Türkiye'nin ilk sürdürülebilir müzik festivali Festtogether, 9 Mayıs 2020'de evlere konuk olmuş ve İhtiyaç Haritası aracılığıyla Covid-19 salgını sonrasında ortaya çıkan ihtiyaçlara destek için Mayıs ayında gerçekleştirilmişti. Festival şimdi 2 ve 3 Ocak'ta pandemide en çok zarar gören sektörlerden biri olan kültür sanat alanına destek olmak için hazırlanıyor!


Etkinlik Haberleri: Işın Karaca gazinosu bu yılbaşı perdelerini açıyor!
82 okunma
Işın Karaca

Işın Karaca, dünyanın en önemli sorunu pandemide de üretmeye devam ediyor. Yılbaşı günü "madem sevdiklerimizle sahnede buluşamıyoruz o zaman biz onların evine sahne kuralım" fikri ile yola çıkılan #eveğlence projesi, 9 aydır çalışamayan müzik sektöründeki maddi yardıma ihtiyacı olan tüm müzisyenlere nefes olma hareketi.


Etkinlik Haberleri: Berkay, JoJo ile Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde!
157 okunma
Berkay

Berkay, 31 Aralık yılbaşı gecesi dijital çağda eğlencenin doyasıya yaşandığı, yüksek etkileşimiyle gerçekçi bir platform JoJo'nun hiç bir masraftan kaçınılmayan prodüksiyonu ile Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden canlı yayınlanacak konser ile müzikseverlerin karşısında olacak!


Etkinlik Haberleri: Öykü Gürman, ABU TV Şarkı Festivali'nde!
133 okunma
Öykü Gürman

Asya - Pasifik Yayın Birliği'nin her yıl düzenlediği ABU TV Şarkı Festivali'nde bu yıl Türkiye'yi oyuncu - şarkıcı Öykü Gürman temsil edecek. Öykü Gürman sözüne ve müziğine imza attığı "Bir Sözüne" isimli şarkısıyla katılacak.


Etkinlik Haberleri: Elif Kaya'dan Kabare: "Bir Peri Masalı"
84 okunma
Elif Kaya

Sınırlarını her yaptığı projede zorlayan güçlü yorumcu Elif Kaya, "Bir Peri Masalı" isimli kabare gösterisi ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Etiler No:1903'te 23 - 31 Ekim ve 7 - 14 Kasım tarihlerinde sahnelenmeye başlayacak gösteride şarkıcı olmak isteyen bir genç kızın hikayesi anlatılıyor.


Etkinlik Haberleri: Berkay, ikinci kez Harbiye'de sahne aldı!
149 okunma
Berkay

Şarkısıyla milyonların kalbini fetheden Türkiye'nin en güçlü seslerinden olan Berkay, organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği yaz aylarının en uzun soluklu etkinliği "Yıldızlar Geçidi" konserleri kapsamında önceki gece 15 gün aradan sonra ikinci defa Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde yine kulakların pasını sildi.


Etkinlik Haberleri: "Murathan Mungan Şarkıları Senfonik" 19 Eylül'de Vadi Açıkhava'da!
97 okunma
Derya Köroğlu

"Maskeli Balo", "Telli Telli", "Eskiden", "Çember", "Fırtına", "Aşk Tesadüfleri Sever", "Nilüfer", "Olmasa Mektubun", "Aşk Yeniden" gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.


Etkinlik Haberleri: "Caz Kampı" bu sene online!
82 okunma
Caz Kampı

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan "Caz Kampı" 5 - 13 Eylül tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek. 2017'den beri Bodrum Gümüşlük Festival alanında gerçekleşen Caz Kampı, içinde bulunduğumuz pandemi dolayısıyla bu yılı online eğitim vererek değerlendirmeye karar verdi.


Etkinlik Haberleri: Yıldız Tilbe, Harbiye'de 12 gece!
117 okunma
Yıldız Tilbe

Bayhan Prodüksiyon tarafından düzenlenen ve 4 gün sürmesi planlanan Yıldız Tilbe açık hava konserleri, hayranlarının yoğun ilgisi üzerine 8 güne uzatıldı.


Etkinlik Haberleri: Yıldızlar, Harbiye Açıkhava'dan geçecek!
105 okunma
Simge

Organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" konserler serisi başlıyor. İstanbul'un en önemli konser alanı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu bu yıl organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un gerçekleştirdiği "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" konserler serisinde müziğin dev isimlerini ağırlayacak.


    1234567891011121314151617181920212223242526   >