MENÜ

Yeni Single

<   123456789101112131415161718192939495969798999109   >

Yeni Single : Derya Uluğ'dan Fatih Bozduman'a büyük destek: "Etek"
276 kez okundu
Fatih Bozduman

"Babadan Kalma" isimli şarkısı ile isminden söz ettirmeyi başaran Fatih Bozduman, Derya Uluğ ile Asil Gök imzasına sahip "ETEK" isimli yeni tekli çalışmasıyla sevenleriyle tekrar buluşuyor. Şarkının düzenlemesini Ödül Erdoğan, çekilecek klibin video yönetmenliğini de Emrah Özbilen üstlendi.


Yeni Single : Retrobüs: "Bu Son Olsun"
243 kez okundu
Retrobüs

Retrobüs ilk profesyonel çıkışını usta sanatçı Cem Karaca'nın seslendirdiği, söz ve müziği Mehmet Ergin Soyarslan'a ait "Bu Son Olsun" ile gerçekleştirdi. Grubun pop-rock tarzında yeniden yorumladığı "Bu Son Olsun" çalışmanın düzenlemesini ünlü aranjör Alper Atakan üstlendi.


Yeni Single : Deniz Cem: "Tamam Tamam"
462 kez okundu
Deniz Cem

Deniz Cem; Soul, Türkçe Pop, Elektronik Pop ve Alaturka tarzlarının etkileştiği "Tamam Tamam" adlı yeni şarkısıyla bir kez daha müzik dünyasına merhaba diyor. 2015 yılında yayınlanan hüzünlü şarkısı "Pamuk İpliği" ve 2016'da yayınlanan "Git Dedim Olmadı" adlı şarkısıyla müzik dünyasında güzel bir başlangıç yapan Deniz Cem, uzun bir aradan sonra enerji dolu "Tamam Tamam" adlı şarkısını DMC Müzik etiketiyle yayınlıyor.


Yeni Single : Hüseyin Demirci: "Merhaba Yalnızlığım"
218 kez okundu
Hüseyin Demirci

Hüseyin Demirci yeni nesil bağımsız müzisyenlerden. Kendi şarkılarını çalıp söylediği sosyal medya platformlarını yakından takip edenlerin de aşina olduğu bir isim. OnAir Sahne üzerinden yayınladığı yeni teklisi öyle bir şarkı ki dinlerken size hem çok tanıdık gelecek, hem bambaşka...


Yeni Single : CEFİ'den yeni single: "O Kadar Güzelsin Ki"
189 kez okundu
Cefi

Müzikseverlerin beğenisine sunduğu çalışmalarla ve kendisine has tarzıyla dikkat çeken Cefi, yeni single çalışması "O Kadar Güzelsin Ki" ile iddialı bir çıkış yapıyor. Romantik sözleri ve alt yapısıyla duygulara tercüman olan şarkıyı söz yazarı Şebnem Sungur kaleme aldı. Müziği Gökhan Tepe'ye ait olan şarkı Erhan Bayrak tarafından düzenlendi.


Yeni Single : Han Çelikcan feat. Grupetto: "Cennetime Geldim"
212 kez okundu
Han Çelikcan feat. Grupetto

İsmini müzik teriminden alan Grupetto, 2018 yılında Süheyla Yengi önderliğinde Han Çelikcan'ın katkıları ile kuruldu. Müzik eğitmeni Süheyla Yengi'nin öğrencilerinin solist olduğu grubun ilk çalışması, daha önce yayınladığı "Sonsuza Kadar" ve "Tek Eş" şarkıları ile tanınan, söz ve müziği Han Çelikcan imzalı "Cennetime Geldim" şarkısı oldu.


Yeni Single : Selim Kurtcebe: "Kaçıncı Gecem"
234 kez okundu
Selim Kurtcebe

Yazdığı ve yorumladığı parçalarla son dönemin dikkat çeken isimlerinden biri olan Selim Kurtcebe, "Kaçıncı Gecem?" isimli 3. single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Sözleri kendisine, müziği ise Selçuk Kurtcebe'ye ait olan parçanın düzenlemesini, bir önceki çalışmada olduğu gibi usta aranjör Febyo Taşel üstlendi.


Yeni Single : Kübra Can: "Geçer"
182 kez okundu
Kübra Can

Sahne performanslarıyla dikkatleri üzerine toplayan Kübra Can, Sezen Aksu'nun söylediği, kendisinin de çok sevdiğini belirttiği "Geçer" adlı şarkı için bir cover çalışması yaptı ve müzikseverlerle buluşturdu. Sözleri Sezen Aksu'ya, müziği Onno Tunç'a ait şarkının yeni düzenlemesi Bulut Baru'ya ait.


Yeni Single : Halil İbrahim Ceyhan: "Kendini Bana Bırak"
129 kez okundu
Halil İbrahim Ceyhan

Halil İbrahim Ceyhan, iki yıl aradan sonra yeni single çalışması "Kendini Bana Bırak" ile yeniden müzikseverlerin karşısında! Müziğie olan ilgisi ile lise yıllarında tiyatro ve müzik eğitimleri alan Halil İbrahim Ceyhan, 2007 yılında yılında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında "Gelecek Vaad Eden Erkek Model" seçildikten sonra yolu, usta müzik adamı Suat Aydoğan ile kesişince profesyonel müzik hayatına ilk adımlarını atmaya başladı...


Yeni Single : Bahadır Tatlıöz & Enbe Orkestrası & Pınar Süer: "Sancı"
239 kez okundu
Bahadır Tatlıöz & Enbe Orkestrası & Pınar Süer

Bahadır Tatlıöz, ENBE Orkestrası'nın şefi Behzat Gerçeker ve genç yetenek Pınar Süer çok özel bir proje için bir araya geldi. Sözü, müziği ve aranjesi Bahadır Tatlıöz'e ait olan "Sancı" şarkısı için DMC çatısı altında bir araya gelen üçlü, yazın hit slowu olmaya aday gösterilen "Sancı" için güçlerini birleştirdi.


<   123456789101112131415161718192939495969798999109   >