MENÜ

Yeni Single

<   11121314151617181919293949596979899100101102103   >

Yeni Single : 365 Gün, Kayahan...
9431 kez okundu
Kayahan

Uzun yıllar sonra müzik dünyasına geri dönen ve "365 Gün" isimli şarkısıyla büyük beğeni toplayan Kayahan'ın single albümü, K Majör etiketiyle müzik marketlere sunuldu. Albümde şarkının radyo versiyonunun yanı sıra orient versiyonu da yer alıyor...


Yeni Single : Deha: "Yeni Hayat Felsefem"
4516 kez okundu
Deha

Müzik ve eğlence sektörünün sevilen ismi DEHA yepyeni single çalışması YENİ HAYAT FELSEFEM ile hazırlamakta olduğu albümünü müjdeliyor. Stardium Müzik etiketiyle, sözü ve müziği Murat Güneş'e düzenlemesi ise Serkan Dinçer'e ait olan FELSEFE isimli şarkısıyla yaz aylarında sektöre sunmayı düşündüğü yepyeni albümünü müjdeleyen DEHA bu çalışmasıyla ne kadar iddialı bir çalışma içerisinde olduğunu kanıtlıyor.


Yeni Single : Ziynet Sali: "Bize Yeter"
12980 kez okundu
Ziynet Sali

Başarılı yorumcu Ziynet Sali'nin yeni single albümü "Bize Yeter" DMC etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Son dönemin popüler söz yazarı ve bestecilerinden Sinan Akçıl'a ait olan şarkıya, Ozan Doğulu 2 remix hazırladı.


Yeni Single : Günce'nin "Eski Şarkı"sı digital satışta!
5780 kez okundu
Günce Koral

Dinleyici ile buluşturduğu üçüncü albümü "Su"yun ardından uzun süredir suskunluğunu koruyan Günce Koral, yeni şarkısı ile dinleyicinin karşısına çıkıyor... Tekli olarak sadece digital platformda yayınlanacak "Eski Şarkı" Seyhan Müzik etiketi taşıyor. Sözü ve müziği şarkıcının kendisine ait olan "Eski Şarkı"nın düzenlemesi Bahadır Tanrıvermiş'e ait.


Yeni Single : Mustafa Akay: "Ruh İkizim"
3095 kez okundu
Mustafa Akay

Yıllardır müzikle ilgilenen ve İstanbul'da birçok mekanda sahne alan Mustafa Akay, uzun süredir üzerinde çalıştığı ve EMI Müzik'in dağıtımını gerçekleştirdiği "RUH İKİZİM" adlı maxi single ile müzik dünyasına merhaba dedi.


Yeni Single : Gökhan Tepe'den single: "Birkaç Beden Önce"
9911 kez okundu
Gökhan Tepe

Gökhan Tepe "Vur" albümünün ardından müzik kariyerine Sony Music ile devam etme kararı aldı. Bu anlaşmayla birlikte yeni albüm çalışmalarına son sürat devam eden sanatçı albüm çıkmadan önce sürpriz yaparak "Birkaç Beden Önce" adlı single'la müzikseverlerle buluşuyor.


Yeni Single : Ayşegül Aldinç "O Kız"
8916 kez okundu
Ayşegül Aldinç

Uzun zamandır müzik çalışması yapmayan Ayşegül Aldinç "O Kız" isimli single çalışmasıyla geri dönüyor. Bugüne kadar "Kara Sevda", "Gözlerin Su Yeşili',"Alev Alev", "Yanlışsın", "Al Beni", "Alimallah", "Ben Kimselere Yar Olmam", "Beni Hatırla" gibi birçok hit şarkı seslendiren Aldinç, yeni single albümünde Sezen Aksu imzalı iki yeni şarkı ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.


Yeni Single : Reyhan Karaca: "Yeniden"
11741 kez okundu
Tan

Reyhan Karaca, "Yeniden" isimli yeni single albümünü tamamladı. Albümün prodüktörlüğünü ünlü söz yazarı ve besteci Şehrazat, aranjörlüğünü de Onur Betin üstlendi. Sözü ve müziği Şehrazat'a ait "Yeniden" ve Bülent Yetiş'e ait "Hayat Arkadaşım" isimli şarkılar ile şarkılara Ozan Yılmaz ve Yasin Keleş tarafından hazırlanan birer remix'ten oluşan çalışma DMC etiketiyle yayınlandı.


Yeni Single : EYLEM'den Yeni Single: "2010 İstanbul"
19402 kez okundu
Eylem

İlk kez "Aman" şarkısıyla Türk dinleyicisine "merhaba" diyen ve bu albümün başarısıyla Altın Plak almaya hak kazanan Eylem, "2010 İstanbul" isimli single çalışmasıyla geri dönüyor. Genç şarkıcı bu single sayesinde, bugüne kadar söylediği Türkçe ve İngilizce şarkıların yanına Almanca, Japonca, İtalyanca ve Rusça dillerini de ekliyor.


Yeni Single : Ümit Sayın'dan single albüm: "Takılma"
6461 kez okundu
Ümit Sayın

Ümit Sayın, Kasım ayında yayınlayacağı "Best Of" albümü öncesinde "Takılma" isimli single şarkısıyla suskunluğunu bozdu. Sözü ve müziği kendisine ait olan "Takılma" adlı şarkıda aranjör Bahadır Tanrıvermiş ile çalışan Ümit Sayın yakında Poll Production etiketi ile yayınlayacağı best of albümünde "Dön Bebeğim", "Gönül Yareler İçinde", "Ya sen gidip de uzaklara" gibi klasikleşmiş şarkıları seslendirecek.


<   11121314151617181919293949596979899100101102103   >