Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Albüm Yorumu: Tarkan'ın yeniden doğuşu...
Tarkan

Tarkan, hakikaten son albümüyle yeniden doğdu ve gerçekten star olduğunu, her zaman küllerinden yeniden doğabileceğini gösterdi. "Adımı Kalbine Yaz" adlı son albümü bize özlediğimiz Tarkan'ı kavuşturdu. Bir önceki albümünde "Vay Anam Vay" diyen ve elektronik müziğe kendini kaptıran Tarkan, son albümü ile yeniden alaturka ve sevilen günlerine geri döndü.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Genco Ecer ve Emre Yücelen
Genco Ecer

"U Dönüşü" adlı şarkısı ile şu günlerde dikkatleri üzerine çeken Kıbrıs asıllı Genco Ecer, bu şarkısının klibi ile ekranlarda. İlk albümü "Kandıramazsın" ile müzik dünyasına giren ama ikinci albümü "U Dönüşü" ile fark edilen Genco Ecer, yakında ikinci klibin sözü ve müziği kendisine ait olan "Yalvaracak" adlı şarkıya geleceğini söyledi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Fettah Can ve Alex
Fettah Can

Yıllardır müziğin içinde olan ve yaptığı şarkılarla aranan bir söz yazarı olmayı başaran Fettah Can, kariyerini şu günlerde ilk albümü "Hazine" ile sürdürüyor. İlk klip "Kahpe Diller" adlı duygusal şarkıya geldi. Yıllardır sahnelerde şarkı söyleyen ve bir çok hit şarkıya imza atan Fettah Can, ilk albümünü iki buçuk yılda tamamladı.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Mustafa Ceceli ve Flört
Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli ilk albümüyle çok büyük bir başarı yakaladı ve albümü hala en çok satan albümler listesinde üst sıralarda yer alıyor. Ardı ardına albümdeki şarkıları kliplendirmeye devam eden sanatçı, hayalinin albümündeki her şarkıyı kliplendirmek olduğunu söyledi. Şu ana kadar 5 şarkıyı kliplendiren Mustafa Ceceli, sırada "Bekle" ve "Şarkı" adlı şarkılarının klipleri olduğunu söyledi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Emre Aydın ve Toygar Işıklı
Emre Aydın

"Kağıt Evler" adlı ikinci albümü ile yeniden büyük başarı yakalayan Emre Aydın, ardı ardına şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. "Bu Yağmurlar" adlı şarkısına gelen yoğun istekten oldukça memnun olan sanatçı, bir önceki albümünde olduğu gibi bu albümünde de en az 7 şarkısını kliplendirmeyi planlıyor.


Mine Ayman: Rock Müzik Dünyasında neler oluyor?
Mine Ayman

Birbiri adına müzik marketlerde yerini alan ve adından sıkça söz ettiren rock soundlu albümler yazarımız Mine Ayman tarafından yorumlandı. Kimler var? Kaan Tarıman, Flört, Ayna, Malt, TNK, Multitap ve Kenan Yılmaz...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Betül Demir ve Gece
Betül Demir

2 yıl aradan sonra Betül Demir "Herkes Haklı" adlı single ile geri döndü. Sözünü ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan enerjik şarkıya eğlenceli bir klip çekildi. Betül Demir'in kaçak gelini canlandırdığı klip ekranlarda.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Bengü ve Berksan
Bengü

Bengü, "Sırada Sen Varsın" adlı single çalışması ile sevenlerine yaza özel sürpriz yaptı. Sözü ve müziği Şehrazat'a ait olan şarkının klibini Hakan Yonat çekti. Bu hafta itibariyle tüm müzik kanallarında izlemeye başlayacağımız klibin montaj aşaması 12 gün sürdü.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Sertab Erener ve Yelda
Sertab Erener

Sertab Erener'in "Rengarenk" adlı albümü, yazın en çok satan albümleri arasındaki yerini koruyor. "Bu Böyle" ve "Açık Adres" adlı Soner Sarıkabadayı şarkıları ile çok büyük bir başarı yakalayan Sertab Erener, yeni albümünün çıkış şarkısı olarak yine bir Soner Sarıkabadayı şarkısı olan "Koparılan Çiçekler"i seçti. Şarkının klibiyle ekranlarda olan sanatçı, şu günlerde hiç vakit kaybetmeden ikinci klibi çekmeye hazırlanıyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Demet Akalın ve Meyra
Demet Akalın

"Zirve" adlı albümünde yer alan şarkıları ardı ardına kliplendirmeye devam eden Demet Akalın, son albümünde en az 8 şarkıyı kliplendireceğini açıkladı. İlk olarak "Tecrübe" adlı şarkısı ile ekranlarda izlediğimiz Demet Akalın, hızlı bir şekilde "Evli Mutlu Çocuklu" adlı şarkısını da kliplendirmişti. Gelen yoğun istek üzerine "Çanta" adlı şarkısı için de kamera karşısına geçen Demet Akalın aynı zamanda bu klibin yönetmenliğini de yaptı.


<   12345678910111213141516171819202122   >