Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Tepe ve Murat Dalkılıç
Gökhan Tepe

Gökhan Tepe'nin single çalışması "Birkaç Beden Önce" Sony Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Aslında yeni albümü için hazırlık yapan sanatçı, bu şarkıyı bir an önce sevenleriyle buluşturmak için ilk kez single çıkarttı. Single içinde "Birkaç Beden Önce"nin akustik ve club versiyonları da var.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Emre Aydın ve Barbaros
Emre Aydın

Emre Aydın, son albümü "Kağıt Evler" ile başarısını sürdürmeye devam ediyor. "Bu Yağmurlar" ve "Alıştım Susmaya" adlı şarkılarından sonra, albümde hemen fark edilen "Hoşçakal" adlı şarkısını kliplendirdi. Duygusal şarkılarıyla ve tarzıyla farklı bir yere sahip olan Emre Aydın konserlerine devam ediyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Hande Yener ve Merih Ermakastar
Hande Yener

Hande Yener "Uzaylı" şarkısıyla yeniden gündemde. Şarkının sözü ve müziği Sinan Akçıl'a ait ve şarkının klibi ekranlarda. Hande Yener, son albümündeki şarkıları remixlendirdi ve bu şarkıların içine "Uzaylı" adlı yeni şarkıyı da ekleyerek "Hande'yle Yaz Bitmez" olarak dinleyicileriyle bir kez daha buluştu.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Berkay ve Yonca Lodi
Berkay

Müzik dünyasına ilk albümü "Ele İnat" ile merhaba diyen Berkay, "Taburcu" adlı şarkısı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Poll Production etiketi ile müzik marketlerdeki yerini alan albümde 9 yeni şarkı yer alıyor. "Taburcu" adlı çıkış şarkısının sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait, şarkının dikkat çeken klibini ise Tülay İbak çekti.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ümit Sayın ve Tuğba Özerk
Ümit Sayın

6 yıl sonra Ümit Sayın sessizliğini "Takılma" adlı yeni şarkısı ile bozdu, single "Poll Production" etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Sözü ve müziği kendisine ait olan Takılma'nın klibi tüm müzik kanallarında yayında! Kendisini bir hayli özleten sanatçı, Kasım ayı sonunda "Best Of" albüm çıkartmayı planlıyor...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Atiye ve Babutsa
Atiye

Atiye, kendi ismini taşıyan son albümü ile çok büyük beğeni kazandı ve hayran kitlesini arttırdı. Önce "Muamma" dedi, ardından "Salla" ile herkesin diline dolanan bir şarkı söylemeyi başardı. Ardından Teoman ile yaptığı düet şarkı "Kal" yine çok büyük başarı getirdi. Sonrasında "Deli Ya" şarkısı da oldukça sevildi. Albümü sonradan açılan Atiye, son durumdan oldukça memnun ve albümün kapanış şarkısı olan "Dondurma" klibiyle ile de sevilmiş olmaktan dolayı oldukça mutlu.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Demet Akalın ve Metin Arolat
Demet Akalın

Demet Akalın, sözü ve müziği Tan'a ait olan "Çanta" adlı şarkısıyla yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Demet Akalın'ın kendi yönettiği ve Tan'ın da ona eşlik ettiği "Çanta" klibi ekranlarda. Klip konusunda çok hızlı olan Demet Akalın, şu günlerde aynı zamanda "Bozuyorum Yeminimi" adlı şarkısının da klibi ile ekranlarda. Bu şarkının klibini Sedat Doğan çekti, klibin senaryosu ise Demet Akalın'a ait.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Zeynep Dizdar ve 4x4
Zeynep Dizdar

Zeynep Dizdar, yeni albümü ile sevenlerine "Hayat Benim Elimde" diyor. Yepyeni bir dans şarkısı ile yeniden ekranlarda izlediğimiz Zeynep Dizdar, yeni albümle birlikte saç rengini de değiştirdi. Albümünü çıkardıktan hemen sonra evlenen Zeynep Dizdar, hayatını yenilemeye ve hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Nil Özalp ve Gripin
Nil Özalp

Sözü ve müziği Tarkan'a ait olan "Acı Kolik" adlı şarkı ile müzik dünyasına merhaba diyen Nil Özalp, çıkışını şu günlerde bir Serdar Ortaç şarkısı olan "Kalp Boş" ile sürdürüyor. Serdar Ortaç, bu şarkıyı zamanında Nil Özalp'e doğum günü hediyesi olarak vermiş...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Nadide Sultan ve Özgün
Nadide Sultan

Nadide Sultan, sevenlerini yeni albümü Nadide's ile şaşırttı. Bir Sezen Aksu şarkısı olan ve yıllar önce Aşkın Nur Yengi'den dinlediğimiz "Olmadı Gitti" ile yeniden çıkış yakalayan Nadide, tarzını değiştirerek pop müzik sanatçısı oldu.


<   12345678910111213141516171819202122   >