Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Sıla ve Selen Servi
Sıla

Sıla, Sony Music etiketiyle çıkardığı üçüncü albümü "Konuşmadığımız Şeyler Var" ile beğenilmeye devam ediyor. Albümün ilk klip şarkısı olan "Acısa Da Öldürmez", son dönemde radyolarda ve müzik kanallarına en çok yayınlanan şarkı olmayı başardı. Sıla, albüme gösterilen ilgilen oldukça memnun ve hızlı hareket edip ikinci şarkısını da kliplendirdi. Önümüzdeki günlerde Sıla'yı yeni klip şarkısı "Oluruna Bırak" ile izleyeceğiz.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Nev ve Ayla Çelik
Nev

"Bir Nev-i Alaturka" adlı Türk Sanat Müziği albümü ile çok beğenilen Nev, albümün başarısından dolayı oldukça mutlu. İlk olarak "Mazideki Aşk" adlı şarkı ile ekranlarda izlediğimiz Nev, şu günlerde "Sevmekten Kim Usanır" adlı şarkının klibi ile ekranlarda...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Süleyman ve ENBE Orkestrası
Süleyman

Süleyman'ı 2 yıl önce ilk albümü "Zor Bulursun" ile tanımıştık. Albümünde yer alan "Ufak Ufak" ve yıllar önce Eda Berker'in söylemiş olduğu "Beni Sana Hapsettin" adlı cover şarkı ile dikkatleri üzerine çekmişti. 2 yıl aradan sonra sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Erhan Bayrak'a ait olan "Vaktin Doldu" adlı şarkı ile müzik dünyasına yeniden merhaba dedi.


Mine Ayman: 2010 yılında kimleri severek dinledik?
Mine Ayman

Bir yıl daha bitti ama hakkında yazılacaklar bitmedi. Geçen yılı şöyle bir inceleyeyim ve bir hatıra bırakayım istedim. 2010 yılında başarılı olan isimleri harf sırasına göre sıraladım...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Özgür Akkuş ve Erol Evgin
Özgür Akkuş

"Özgürüm" adlı albümü ile müzik dünyasına merhaba diyen Özgür Akkuş, şu günlerde Gökhan Türkmen ile düet yaptığı "Kayıp Şehir" adlı şarkısıyla oldukça beğeniliyor. Özgür Akkuş'un albümü çıkalı neredeyse 1 sene olmasına rağmen, albümü geç de olsa fark edildi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Erkan Güleryüz ve Erdem Ergün
Erkan Güleryüz

Erkan Güleryüz, Sezen Aksu şarkısı "Aşk Dansı" ile sevenlerine güzel bir sürpriz yaptı. Tango ve Latin ezgilerinin olduğu şarkı ile çok beğenilen Erkan Güleryüz, imajını yenilemekle kalmayıp ayrıca bu şarkının klibinde ilk kez dans etti.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ayşegül Aldinç ve Mor ve Ötesi
Ayşegül Aldinç

Uzun bir sessizliğin ardından Ayşegül Aldinç sevenlerine sürpriz yaptı ve single çalışması ile geri döndü. Şu günlerde "O Kız" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda olan sanatçı, yıllar geçse de güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediğini gösterdi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ferhat Göçer ve Reyhan Karaca
Ferhat Göçer

"Biz Aşkımıza Bakalım" adlı son albümündeki şarkıları kliplendirmeye devam eden Ferhat Göçer, şu günlerde sözü ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan “Vefası Eksik Yarim” ile büyük beğeni kazanıyor. Son albümünde şu ana kadar "Vefası Eksik Yarim" dışında "Kızım", "Üzüm" ve "Kalp Kırılsa Da Sever" adlı şarkıları kliplendiren sanatçı, yakında albümündeki en az 2 şarkıyı daha kliplendirecek. Hatta bu hafta, Ferhat Göçer'i ekranlarda yeni klip şarkısıyla izlemeye başlayacağız, sözlerini Sinan Akçıl'ın yazdığı bir adaptasyon şarkı olan “Bunları Boşver” adlı şarkı kliplendi.


Mine Ayman: Yeni isimler müzik dünyasına hareket getiriyor...
Berkay

Eski isimlerin çok da fazla iyi şarkı bulamadıkları bu dönemde, yeni isimler müzik dünyasına hareket getiriyor. Bu yeni isimlerden en dikkat çekeni "Berkay" olsa gerek. Sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait olan "Taburcu" adlı şarkısıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Berkay gelecek vaat ediyor. Bu şarkının Tülay İbak yönetmenliğinde çekilen klibi de çok konuşuldu.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yusuf Güney ve Emre Altuğ
Yusuf Güney

Yusuf Güney, Deniz Akel'in çektiği ikinci klip şarkısı "Serserin Oldum" ile ekranlarda. Önümüzdeki hafta itibariyle yeni klibi "Unut Onu Kalbim" ile ekranlarda olmaya hazırlanan sanatçı, yeni klibinde yine Deniz Akel'le çalışmış ve ortaya çok duygusal bir klip çıkmış.


<   12345678910111213141516171819202122   >