Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Aşkın Nur Yengi ve Göknur
Aşkın Nur Yengi

Aşkın Nur Yengi, yıllar sonra çıkarttığı yeni albümü "Gözümün Bebeği" ile sevenlerini sevindirdi. Albümün isim şarkısı olan "Gözümün Bebeği" sanatçıya Sezen Aksu'nun hediyesi oldu. Albümün çıkış şarkısı olan "Öpeyim Geçsin" adlı şarkının sözleri Günay Çoban'a, müziği ise Serkan İzzet Özdoğan'a ait.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Meyra ve Metin Arolat
Meyra

Meyra'nın yeni albümü "Aşklayalım" DMC Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor. Sözü ve müziği Şehrazat'a ait olan şarkının klibi ekranlardaki yerini aldı. Albümde, "Aşklayalım" adlı şarkının orijinal versiyonu dışında Volga Tamöz'ün yaptığı slow ve Burak Yeter'in yaptığı remix versiyonları da var.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Özgün ve Efsun
Özgün

"İstiklal" adlı şarkısıyla geçtiğimiz yaz büyük bir başarı yakalayan Özgün, başarısını yeni kliplendirdiği şarkı "Toz" ile sürdürüyor. Sözleri İsra Gülümser'e ait olan adaptasyon şarkı şu günlerde radyoların en çok yayınladığı şarkılardan biri olmayı başardı.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Funda Arar ve Cihan Güçlü
Funda Arar

Funda Arar'ın yeni albümü "Aşkın Masum Çocukları" müzik marketlerdeki yerini aldı ve en çok satan albümler arasına hemen girmeyi başardı. Çıkış şarkısı olan "Sen ve Ben" ile büyük beğeni elde eden sanatçı, şu günlerde bu şarkısının duygusal klibi ile ekranlarda.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Türkmen ve Sibel Mirkelam
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, son albümü ve duygusal şarkılarıyla başarısını sürdürmeye devam ediyor. "Biraz Ayrılık" ve "Rüya" adlı şarkılarından sonra şu günlerde üçüncü klip şarkısı "Bir Öykü" ile ekranlarda. Yeni klibinde, oyunculuk gücünü ortaya koyan Gökhan Türkmen, "Bir Öykü" adlı duygusal şarkısında bir dramla karşımıza çıkıyor...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülşen ve Serkan Özcan
Gülşen

Gülşen, son albümü çıkalı bir seneyi geçmesine rağmen albümünü çektiği kliplerle gündemde tutmaya devam ediyor. Şu günlerde "Dillere Düşeceğiz Seninle" adlı Nazan Öncel şarkısı ile gündemde olan Gülşen, iddialı klibiyle de beğeni kazanıyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Lara
Lara

Lara'nın "IŞIK", "ADAM GİBİ ADAM" ve "YADİGAR" adlı albümlerinden sonra "YOLLA" adlı 4. stüdyo çalışması, Ozan Video etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. 3 şarkıdan oluşan maxi single çalışmasında Aşkın Tuna, Lara, Ümit Kuzer, Erhan Bayrak, Yıldıray Gürgen ve Murat Güneş gibi müzisyenlerin imzası bulunuyor. Ünlü balaban sanatçısı Alihan Samedov'un eşlik ettiği projenin oluşum süreci 1 yıl sürdü.


Mine Ayman: ENBE ORKESTRASI'nın başarısı üzerine...
ENBE

Enbe Orkestrası, ikinci albümü ile ilk albümünün başarısını hem satış hem de marka olma adına geçmiş durumda. Bu kadar güzel ve yenilikçi bir fikri hayata geçirdiği için, orkestranın kurucusu Behzat Gerçeker'i tebrik ediyorum. "Kalbim" adlı albümde yer alan şarkılar hem çok iyi seçilmiş hem de en iyi isimler bir araya getirilmiş, ayrıca genç ve iyi yeteneklere de yer verilmiş, bu yüzden "Kalbim" herkesin arşivinde olmadı gereken bir albüm.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Mustafa Ceceli ve Mustafa Akay
Mustafa CECELİ

Mustafa Ceceli'nin kendi ismini taşıyan ilk albümü, çıkalı 14 ay olmasına rağmen hala en çok satan albümler listesinde yer alıyor. Ardı ardına kliplendirdiği şarkılarıyla büyük beğeni kazanan Mustafa Ceceli, emeğinin karşılığını almaktan dolayı oldukça mutlu. "Limon Çiçekleri", "Hastalıkta Sağlıkta", "Dön", "Tenlerin Seçimi" ve şu günlerde "Bekle" ile ekranlarda izlediğimiz Mustafa Ceceli, yakında "Şarkı" adlı şarkısının klibiyle de ekranlarda olacak.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gripin ve Yelda
Gripin

"Durma Yağmur Durma" ile büyük başarı yakalayan Gripin, şu günlerde başarısını yeni kliplendirdiği duygusal şarkı "Sen Gidiyorsun" ile sürdürüyor. Son albümleri çıkalı yaklaşık bir sene olan Gripin, sürekli konser vermeye devam ediyor. "Beş" adlı şarkılarını da kliplendiren Gripin'i Şubat'ın ilk haftasında yeni klipleri ile ekranlarda izleyeceğiz.


<   12345678910111213141516171819202122   >