Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Simge ve Fatih Ürek
Simge

Simge, ilk albümü "Yeni Çıktı" ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Daha önce Gülşen, Serdar Ortaç, Yaşar ve Zeynep Dizdar gibi isimlere yıllarca sahnede eşlik eden Simge, şu günlerde ilk albümünün heyecanını yaşıyor...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Hadise ve Kolpa
Hadise

Hadise, "Aşk Kaç Beden Giyer" adlı albümü ile ve "Superman" adlı şarkısı ile süper bir dönüş yaptı. Son dönemde radyolarda en fazla çalınan şarkılardan biri olmayı başaran Superman'in söz ve müziği Gülşen'e ait. Hadise, "Superman" adlı şarkısının klibi ile ekranlarda ve Nihat Odabaşı'nın çektiği klip de oldukça beğenildi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Keremcem ve 4X4
Keremcem

Keremcem, uzun bir aranın ardından merakla beklenen yeni albümü "Hayata" ile yeniden müzik marketlerdeki yerini aldı. 11 tane yeni şarkının yer aldığı albümün çıkış şarkısı olan "Vurgun"un klibi ekranlarda. Bestesi, Yunan müzik adamı Kyriskos Papadapoulos'a, sözleri İsra Gülümser'e ait olan şarkı, güçlü müzikal alt yapısıyla dikkat çekiyor. Pop-rock soundlu ve etnik enstrümanların kullanıldığı şarkının düzenlemesi ise usta müzisyen İskender Paydaş'a ait.


Mine Ayman: Hadise "Superman" ile süper bir dönüş yaptı!
Hadise

Hadise, yeni albümü "Aşk Kaç Beden Giyer" ile muhteşem bir dönüş yaptı. "Superman" adlı şarkısını ilk dinlediğim an, "işte yazın şarkısı bu" dedim ve haklı çıktığımı görmek çok güzel, çünkü şu günlerde en çok konuşulan ve en çok çalınan şarkı "Superman" olsa gerek. Sözü ve müziği Gülşen'e ait olan bu iddialı şarkıyı Gülşen, Hadise'ye özel yazmış ve bence bu şarkıyla mesaj yerine ulaşmış!


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gece ve Sıla
Gece

Gece "Ben Öldüm" adlı eğlenceli şarkıları ile yeniden çok iyi bir çıkış yakaladı. Yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştıkları ve kendi adlarını taşıyan albüm Sony Müzik etiketi ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün çıkış şarkısı olan "Ben Öldüm" o kadar çok sevildi ki, son dönemde radyolarda en çok çalınan rock şarkılardan biri olmayı da başardı. Şarkının, çocukların başrolde olduğu pozitif klibi ekranlarda ve klip de oldukça beğeni kazandı.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Sertab Erener ve Seksendört
Sertab Erener

Sertab Erener, son albümünün başarısını sürdürmeye devam ediyor. "Koparılan Çiçekler", "Rengarenk" ve "Bir Damla Gözlerimde" adlı şarkılardan sonra albümden bir hit şarkı daha çıktı, "İstanbul" şarkısı renkli klibi ile ekranlarda. Son 5 klibini Burak Ertaş'a emanet eden Sertab Erener, hem şarkılarının hem de kliplerinin çok beğenilmesinden dolayı oldukça mutlu.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Özen ve Model
Gökhan Özen

Gökhan Özen, son albümündeki şarkıları kliplendirmeye devam ediyor. "Teslim Al" adlı şarkısı ve çılgın klibi ile yeniden dikkatleri üzerine toplayan Gökhan Özen, şu günlerde sözü ve müziği Nazan Öncel'e ait olan şarkı ile büyük beğeni topluyor. "Sitemkar" adlı şarkının klibi ekranlarda ve şarkı radyolarda da en çok çalınan şarkılar arasında yer alıyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ümit Sayın ve Berkay
Ümit Sayın

Ümit Sayın, merakla beklenen Best of albümü "Söz - Müzik Ümit Sayın" ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Poll Production etiketi ile çıkan albüm, çıkar çıkmaz en çok satan albümler arasına girmeyi başardı. Ümit Sayın, yıllar önce başka sanatçılara verdiği şarkılara, o sanatçılarla düet yaparak yeniden hayat verdi. Albümün çıkış şarkısı olan "Gitme" adlı şarkıda Tarkan’la düet yapan Ümit Sayın, bu şarkının klibinde de Tarkan ile kamera karşısına geçti, klip tüm müzik kanallarına yayında.


Mine Ayman: Yeni albümleri bir değerlendireyim dedim...
Mine Ayman

Herkese merhaba, ne zamandır albüm yorumu yazmıyordum, hazır sektör bu kadar hareketlenmişken şimdi tam da yorum yapma zamanı! Öncelikle rock müziğin iyice yükselişe geçtiğini yazmalıyım ve bu durumdan oldukça memnun olanlardanım. Ardı ardına çıkan rock albümlerin çoğunu başarılı buluyorum, en beğendiklerim; Model, Seksendört, Gece ve Zakkum.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yaşar ve Kayahan
Yaşar

Yaşar şu günlerde "Denizin Tuzu" adlı yeni şarkısıyla dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başardı. "Eski Yazlar" adlı son albümüne eklenen bu yeni şarkı, Yaşar sevenleri oldukça memnun etti, şarkının klibi de ekranlarda. "Eski Yazlar" adlı albümünde yer alan şarkılara remixler yapan ve "Denizin Tuzu" adlı şarkıyı da ekleyip yeniden piyasaya çıkartan Yaşar, sonbaharda "Eski Yazlar" adlı şarkısını da kliplendirmeyi planlıyor.


<   12345678910111213141516171819202122   >