Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Özlenen ismin eski şarkılarla pozitif dönüşü!
Bendeniz

Bendeniz benim için, hem çocukluktan gençliğe geçtiğim yılların sevilen sanatçısı hem de Türk Pop müziğinin gelişmesine sebep olan önemli isimlerden biri. "Ya Sen Ya Hiç" şarkısıyla, harika sesiyle ve çılgın abajur kız imajıyla hayatımıza girdiğinde herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştı ve altın günlerini yaşamıştı. İlk albümünde olgun şarkısı "Ağlayayım Mı" ile dinleyici kitlesini oldukça genişletmişti. Sonra ikinci albümü çıktı, "Neler Olacak" ve "80 Günde Devri Alem" ile dinleyicilerini eğlendirirken, harika bir Ümit Sayın şarkısı olan "Gönül Yareler İçinde" ile olgun ve duygusal dinleyici kitlesini korumaya ve mest etmeye devam etti...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Alişan
Alişan

Alişan, askerliğini bitirdikten sonra çok hızlı bir şekilde stüdyoya girdi ve sevenlerine "10" adlı yepyeni şarkılardan oluşan 10. albümüyle yeniden merhaba dedi. Kaya Müzik'le anlaşan Alişan'ın albümünde 8 yeni şarkı var. Albümün çıkış şarkısı olan "Benim Aşkım" adlı şarkının sözleri Hakkı Yalçın'a, bestesi ise Ceyhun Çelikten'e ait. "Benim Aşkım" adlı kendi yönettiği ilk klibiyle ekranlarda izlediğimiz Alişan, şu günlerde ikinci klip şarkısı "Figuran" ile müzik kanallarındaki yerini yeniden aldı.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Simge
Simge

Simge "Yeni Çıktı" adlı ilk albümüyle büyük beğeni kazandı. Albümün ilk klip şarkısı olan "Ödeme Vakti" oldukça ilgi gördü ve Simge hem sesi hem de fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi ve en çok konuşulan yeni isim olmayı başardı. Sağlam adımlarla yoluna devam eden Simge, merakla beklenen ikinci klibi ile bu hafta yeniden ekranlarda olmaya hazırlanıyor!


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Eylem
Eylem

Yeni albümü "Bugün Burda" ile sevenlerine üçüncü kez merhaba diyen Eylem, "Hayat Devam Eder" adlı duygusal ve latin tarzındaki şarkısının Tülay İbak yönetmenliğinde çekilen klibi ile müzik kanallarındaki yerini aldı. "Aman" adlı şarkısıyla çok sevilen ve özellikle de çocuların sevgilisi haline gelen Eylem "Hayat Devam Eder" adlı duygusal ve olgun şarkısıyla herkesi şaşırttı.


Mine Ayman: Ajda Pekkan'ın farkı ortada!
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan'ın yeni albümü çıktı ve böylece müzik dünyasındaki albüm satışlarına da biraz olsun hareket geldi. Nereye gitsem Ajda Pekkan albümü dinlendiğini duyuyorum, işte Ajda Pekkan'ın farkı bu olsa gerek! Albümü çıkar çıkmaz en çok satan albüm listelerinde 1 numaraya yerleşti. Albümde harika şarkılar var, tabii ki favorim harika bir Tarkan şarkısı olan "Yakar Geçerim". Şarkının özellikle müziği insanı resmen harekete geçiriyor. Şarkının sözleri ise gaza getiriyor. Tarkan'ın vokali de şarkıya çok yakışmış, iki dev isim bir araya gelince başarı kaçınılmaz olmuş...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Hale Caneroğlu
Hale Caneroğlu

Hale Caneroğlu, "İçimde Saklısın" adlı ilk albümünü Seyhan Müzik etiketiyle yaklaşık 6 ay önce çıkartmıştı. İlk klip "Mükemmelim" adlı eğlenceli şarkıya geldi. Albüm kariyerine renkli bir kliple başlayan Hale Caneroğlu'nun geciken ikinci klibi, bu hafta itibariyle müzik kanallarındaki yerini aldı!


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Linet
Linet

"Kalbimin Sahibi Sen" adlı beşinci albümü ile sevenlerine sürpriz yapan Linet, güçlü sesiyle yine harika şarkılara hayat verdi. Albümün çıkış şarkısı olan "Sözümden Dönmem" müzik kanallarındaki yerini aldığı an, Linet'in yeni imajı ve verdiği 30 kilo dikkatlerden kaçmadı. 5 yaşından beri müziğin içinde olan ve sürekli konser veren Linet, sözlerini kendisinin yazdığı adaptasyon şarkı "Sözümden Dönmem" ile sevenlerini mutlu etmeyi başardı.


Mine Ayman: Ne çok albüm çıktı, ne çok yeni şarkımız oldu!
Mine Ayman

Yazın gelmesiyle birlikte, ardı ardına albümler ve single çalışmaları çıkmaya devam ediyor! Radyoların müzik direktörleri, hangi şarkıya daha fazla yer vereceklerini şaşırmış durumda. Sezen Aksu, Nazan Öncel ve Ajda Pekkan gibi dev isimlerin yanı sıra, Teoman, Bengü, Kenan Doğulu, Demet Akalın, Yıldız Kaplan, Linet, Alişan Gülben Ergen ve Mustafa Sandal gibi önemli isimler de bu yarışa dahil oldu.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Levent Dörter ve Kendi
Levent Dörter

Levent Dörter, "Duvaksız Gelin" adlı Tan Taşçı şarkısıyla ve Tan'la yaptığı düetle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yıllardır müziğin içinde olan ve sahne alan Levent Dörter, ilk albümünü çıkartmış olmanın mutluluğunu yaşıyor. Müzik dünyasında oldukça yoğun günler yaşanırken, Levent Dörter de kendine bir yer bulduğu için ve şarkısı sevildiği için oldukça keyifli.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülşen ve Betül Demir
Gülşen

Gülşen, sözü ve müziği kendisine ait olan, aranjesini Ozan Çolakoğlu'nun yaptığı "Yeni Biri" adlı şarkısıyla, son günlerde televizyonlarda ve radyolarda en çok yayınlanan şarkının sahibi oldu. "Yeni Biri" adlı single çalışmasıyla en çok satan single olmayı başaran Gülşen, 1 TL'ye satılan single ile büyük bir başarıya imza attı.


<   12345678910111213141516171819202122   >