Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökçe
Gökçe

"Tuttu Fırlattı" adlı eğlenceli şarkısı ile yıla damgasını vuran Gökçe, önümüzdeki günlerde yeni albümünü çıkartmaya hazırlanıyor. Uzun süredir üzerinde çalıştığı albümü ile çok iddialı olan sanatçı, kendine has eğlenceli tarzını bu albümde de sürdürecek. "Tuttu Fırlattı" adlı şarkının farklı versiyonunun da bulunacağı albümde, Gökçe'nin konserlerinde sürekli seslendirdiği "Kıskanırım Seni Ben" adlı şarkı da yer alacak.


Mine Ayman: Ferhat Göçer, herkesin hayatına hitap ediyor!
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, herkesin hayatına hitap edecek kadar doyurucu bir albüm yaptı. Ferhat Göçer, öyle güzel ve dolu bir albüm yaptı ki albümü dinleyen herkes şarkılarda mutlaka kendine özel bir anı buluyor. "Seni Sevmeye Aşığım" adlı albümde 10 şarkı var ve hepsi birbirinden güzel olan bu şarkılar 14 bin şarkı arasından seçilmiş. Albümde, ağırlıklı olarak daha önce isimlerini bilmediğimiz özel yeteneklerin yaptığı şarkılar var.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Model
Model

Model, ikinci albümleri "Diğer Masallar" ile çok büyük bir başarı yakaladı ve büyük bir kitleye ulaşmayı başardı. Demir Demirkan prodüktörlüğünde yaptıkları albümleri ile çok sevilen grup, "Değmesin Ellerimiz" ile çok büyük bir başarı yakaladı. "Değmesin Ellerimiz", hala radyo ve televizyonlarda en çok çalınan ve istek alan şarkılar arasındaki yerini koruyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Tan
Tan

Tan, sözü ve müziği kendisine ait olan "Benim Gibi Olmayacak" adlı şarkıda Serdar Ortaç ile düet yaptı ve radyolarda büyük ilgi görüp en çok çalınan şarkılar arasına girmeyi başardı. Single olarak Kaya Müzik etiketiyle piyasaya çıkan şarkının 3 farklı versiyonu var.Düet yaptığı Serdar Ortaç ile klip için kamera karşısına geçen Tan'ı bu hafta itibariyle müzik kanallarında "Benim Gibi Olmayacak" ile izlemeye başlayacağız. İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekilen klipte, Tan ve Serdar Ortaç'ı alevler içinde yanarken göreceğiz!


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülben Ergen
Gülben Ergen

Gülben Ergen, bir Serdar Ortaç şarkısı olan "Yarı Çıplak" ile sevenlerine yeniden merhaba dedi. Yıllar önce ilk albümünde de Serdar Ortaç ile çalışmış olan Gülben Ergen, yıllar sonra yeniden bir Serdar Ortaç şarkısı yorumladığı için oldukça mutlu. Her albümünde farklı kişilerle çalışmak isteyen sanatçı, böylece farklı isimlere de albümünde yer açmış oluyor. Örneğin, albümde en dikkat çeken şarkılardan biri olan "Mahsuscuktan" adlı şarkı, kendi albümüyle de tanıdığımız Eflatun'a ait.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Hadise
Hadise "Superman" ile harika bir başarı elde eden ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hadise, ikinci klip için uzun süre sevenlerini bekletmişti. Sonunda geciken klip çekildi, bu hafta itibariyle Hadise'yi ekranlarda "Aşk Kaç Beden Giyer" adlı şarkısının klibi ile izlemeye başlayacağız. Klipte Hadise'ye yurtdışından gelen özel dansçılar eşlik etti, klibin yönetmenliğini ise sanatçının ablası Hülya Açıkgöz yaptı.

Mine Ayman: Bu zorlama albüm için kim kime teşekkür edecek?
Hande Yener

"Teşekkürler" albümü için Sinan Akçıl mı yoksa Hande Yener mi teşekkür etmeli? Hande Yener'in albümünü ilk lansman gecesinde dinledim, emek verip güzel bir gece hazırlanmıştı, hatta gelenlere "Teşekkürler" plaketi bile düşünülmüştü. Plaket fikri gerçekten süperdi ama keşke albüm de bu fikir kadar havalı olabilseydi...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülşen
Gülşen

"Yeni Biri" ile radyolarda en çok çalan ve televizyonlarda en çok klibi yayınlanan sanatçı olmayı başaran Gülşen, "Sözde Ayrılık" ile başarısını sürdürmeye devam ediyor. Yeni klibinde de yine Nihat Odabaşı ile çalışan sanatçı, "Sözde Ayrılık" adlı şarkısının eğlenceli klibiyle herkesi izlerken mutlu başardı ve şu günlerde oyunculuğu ile konuşulmaya devam ediyor...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ayna
Ayna

Onuncu albümü "Mavi Şarkılar" ile müzik dünyasına çok pozitif bir şekilde geri dönen Ayna, "Aşıklar Tepesi" adlı şarkısıyla sevenlerine sürpriz yaptı. Bir yaz şarkısı olan "Aşıklar Tepesi" rengarenk bir kliple ekranlardaki yerini aldı. Yönetmenliğini Erhan Güleryüz'ün üstlendiği, 30 kişilik bir ekiple üç günde çekilen klip Antalya Kekova Üçağız Köyü ve İstanbul Kilyos'ta tamamlandı.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Levent Dörter
Levent Dörter

"Duvaksız Gelin" adlı şarkısıyla ve Tan'la yaptığı düetle müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan Levent Dörter, ilk albümünün sevilmesinden dolayı oldukça mutlu. "Duvaksız Gelin" çok sevildiği için ikinci klip için acele etmeyen sanatçı, şu günlerde "Gel Al Anılarını" adlı şarkısının klibiyle yeniden ekranlarda olmaya hazırlanıyor.


<   12345678910111213141516171819202122   >