Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Baharla gelen yeni şarkıların kritiği!
Mine Ayman

Baharla birlikte müzik sektörü canlanmaya başladı, ardı ardına yeni şarkılar çıkıyor, bakalım en başarılısı hangisi olacak. Yeni şarkılar çıkıyor ama birçoğu oldukça kötü ya da daha öncekilerin taklidi şarkılar! Yaratıcılığın çok azaldığı günlerden geçiyoruz, umarım bu yaz da "iyi şarkı" sıkıntısı yaşamayız. Geçen yazın en iyi şarkıları Ajda Pekkan'dan "Yakar Geçerim" ve Gökçe'den "Tuttu Fırlattı" oldu, bakalım bu senenin yıldızları kim olacak?


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ferhat Göçer
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, "Seni Sevmeye Aşığım" adlı son albümüyle başarısını sürdürmeye devam ediyor. "Unutmuş Çoktan" adlı şarkısı son dönemde radyolarda en çok çalınan şarkılardan biri olmayı başardı, ayrıca "Unutmuş Çoktan" internet dünyasında da en fazla dinlenen ve indirilen şarkılardan oldu. Ardı ardına şarkılarını kliplendiren Ferhat Göçer'i şu günlerde "Ayrılsak Ölürüz Biz" adlı şarkısının klibiyle ve yeni imajıyla müzik kanallarında izliyoruz...


Mine Ayman: Müzik dünyasında yakında büyük hareket yaşanacak!
Mine Ayman

Son dönemde radyolarda çalınan şarkılara bakarsak eğer, neredeyse her radyo aynı isimlerin şarkılarını çalıyor çünkü çok fazla yeni albüm çıkmıyor ya da yeni isimlere şans verilmediğinden üretim olsa da yapılan albümler fark edilmiyor. Her radyoda duyduğumuz son dönemdeki en popüler isimler Ferhat Göçer, Halil Sezai, Fettah Can, Murat Boz, Seksendört, Model, Zakkum, Sıla, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Mustafa Ceceli, Atiye, Hadise, Kenan Doğulu, Burcu Güneş, Göksel, Gökçe, Selim Gülgören, Gökhan Tepe, Serdar Ortaç...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Bengü
Bengü

"Saat 3" adlı şarkısıyla büyük başarı yakalayan Bengü, son albümündeki şarkıları kliplendirmeye devam ediyor. Yine bir Sinan Akçıl şarkısı olan "Kalbi Olan Ağlıyor" adlı duygusal şarkı kliplendi ve önümüzdeki günlerde ekranlardaki yerini alacak.


Mine Ayman: Radyoların son dönemde en sevdiği şarkılar!
Halil Sezai

Yeni yazımda son dönemde radyolarda en fazla yayınlanan şarkılardan bahsetmek istedim, malum bir şarkı radyoda çalmazsa sanatçı ya da müzik şirketi ne yaparsa yapsın o şarkı tutmuyor. Artık herkes radyoların gücünün farkında, eskiden klip olmazsa olmazdı ama artık herkes istediği klibi istediği an internetten izlemeye başladığı için, klip kanallarının da eski havası kalmadı. Bu durumda bir şarkı için en önemli mecra radyo çünkü artık radyo her yerde!


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Meyra
Meyra

Meyra, son albümdeki şarkıları ardı ardına kliplendirmeye devam ediyor. İlk olarak "Aşklayalım" ile pozitif enerji yayan Meyra, bu enerjiyi "Kalbim Bir Pusula" adlı cover şarkı ile sürdürdü. Şu günlerde ise sanatçıyı Sinan Akçıl şarkısı olan "Konuşma" ile ekranlarda izliyoruz.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ömür Gedik
Ömür Gedik

"Portakal Orda Kal" adlı Sezen Aksu şarkısıyla müzik sektörüne giren ve 3 şarkıdan oluşan albümünün gelirini sokak hayvanları için kullanan Ömür Gedik, ardı ardına şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. Ekranlarda son olarak, Burak Kut ile düet yaptığı "Aşk Var Ya" adlı şarkının klibiyle izlediğimiz Ömür Gedik, geçtiğimiz hafta Halil Sezai ile düet yaptığı ve internet dünyasında çok büyük ilgi gören "Paramparça" adlı şarkısını kliplendirdi.


Mine Ayman: İskender Paydaş ve geciken albümü "Zamansız Şarkılar"
İskender Paydaş

İskender Paydaş'ın "Zamansız Şarkılar" albümü müzik marketlerdeki yerini aldı ve albüm genel anlamda ilgi görüyor ama böyle bir albüm bence yaz aylarında çıkmalı ve kış aylarını yaşadığımız şu günlerde olgunlaşmış olmalıydı. İskender Paydaş, çok usta bir aranjör olmasına ve bu kadar çok sanatçı dostuna rağmen, aranjör albümlerinin ilki olmayı başaramadı, dolayısıyla ister istemez Ozan Doğulu albümleri ile kıyaslanmak zorunda kaldı. Ozan Doğulu'nun "Alain Delon" şarkısının başarısına ulaşmak oldukça zor, hatta o başarıya Ozan Doğulu da ikinci albümünde ulaşamadı.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ferhat Göçer
Ferhat Göçer

"Seni Sevmeye Aşığım" adlı yeni albümüyle çok büyük ilgi gören ve en çok satan albümler arasına yerleşen Ferhat Göçer, ardı ardına şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. İlk olarak "Mehtabın Rengi" ile ekranlarda izlediğimiz sanatçı, yoğun istek üzerine "Unutmuş Çoktan" adlı şarkısına bir balıkçı barınağında klip çektirdi. Bu hafta müzik kanallarında izlemeye başlayacağımız klipte, Ferhat Göçer'i gitar çalarken izleyeceğiz.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Alişan
Alişan

Alişan şu günlerde Demet Akalın'la yapmış olduğu düet şarkı "Melekler İmza Topluyor" ile oldukça beğeni topluyor. Sözleri Hakkı Yalçın'a, bestesi ise Ceyhun Çelikten'e ait olan şarkı, klibi olmamasına rağmen, radyoların ve internetin gücüyle çok fazla yol almış durumda. Alişan, askerden döner dönmez "10" isminde kariyerinin 10. Albümünü yapmıştı, "Benim Aşkım" ve "Figüran" şarkılarını kliplendirdikten sonra sürpriz bir proje olan "Melekler İmza Topluyor" adlı single ile müzik marketlerdeki yerini bir kez daha aldı.


<   12345678910111213141516171819202122   >