Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Özen ve Şevval Sam
Gökhan Özen

"Resimler & Hayaller" adlı şarkısına çektiği kliple büyük beğeni kazanan Gökhan Özen, bu şarkının bir önceki albümünün isim şarkısı olduğunu ve bir önceki albümde aksiliklerden dolayı kliplenemediğini, geç de olsa şimdi kliplenmiş olmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Klip yönetmenliğini kendisi yapan sanatçı, çekimler için bir çok Avrupa şehrini gezdi ve sonunda en uygun yerin Milano olduğuna karar verdi...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Eylem ve Taha Özer
Eylem

Eylem'in "Next - Bir Sonraki" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Yine hareketli dans şarkılarıyla dikkat çeken Eylem, şarkılarına gösterilen ilgiden çok memnun. İlk klip, "Güle Güle" adlı şarkıya geldi ve sanatçı yine dansıyla dikkat çekti. Aynı zamanda dansı kadar klibinde Kırmızı Başlıklı Kız olup, kurtla aşk yaşaması da ilginç bulundu. Şu günlerde ikinci klip için büyük kararsızlık yaşayan sanatçı, "Hayat" ve "Yere Sağlam Basarım" adlı şarkılar arasında karasız kalmış durumda.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Nedim Zeper ve Yonca Lodi
Nedim Zeper

"Aşkın Adı" adlı şarkısıyla yeniden iyi bir çıkış yakalan Nedim Zeper'i bu hafta ekranlarda yeni klibiyle izleyeceğiz. "Seneler" adlı şarkıya gelen yoğun istek üzerine, yeni klip bayram haftasına yetiştirildi. Kilyos'ta deniz kenarında çekilen klipte, Nedim Zeper'e geçmişte yaşamış iki yol arkadaşı eşlik edecek.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülben Ergen ve Kutsi
Gülben Ergen

"Sürpriz" ve "Aşk Hiç Bitmez" adlı şarkılarıyla yeniden büyük başarı elde eden Gülben Ergen, şu günlerde "Bay Doğru" adlı şarkısıyla başarısını sürdürüyor. Albümünün, çıktığı ilk günden beri bu kadar çok sevileceğini bildiğini söyleyen Gülben Ergen, bu albümden daha çok hit şarkı çıkacağını söyledi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Linet ve Sibel Tüzün
Linet

DMC müzik etiketiyle piyasaya çıkan "Pop 2008" adlı karma albümde yer alan "Aslan Gibi" adlı şarkısıyla şu günlerde büyük beğeni kazanan Linet, yoğun ilgiden çok memnun. Şarkısının bu kadar çok beğenilmesi, albüm yapma konusunda Linet'i daha da şevklendirmiş. Yeni albümünün hazırlıklarına hızla devam eden Linet, yeni yıla kadar albümünü tamamlamayı planlıyor...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülşen ve Ebru Aydın
Gülşen

Yeni şarkısı "Yapamazsan Yok" ile latin rüzgarı estiren Gülşen, yeni albümünün hazırlıklarına başlamış bile. Yoğun bir şekilde şu günlerde şarkı sözü yazan Gülşen, sürpriz isimlerden de şarkılar almış. Özellikle, iki tane slow şarkı yapmış ki kendi tabiriyle şarkılar "yıkılıyormuş". "Yeni albümümde kimse benden latin şarkılar beklemesin" diyen Gülşen, "Yapamazsan Yok bir rüzgardı ve üzerime yapışmasını istemiyorum, yaza özel böyle bir şarkı olsun istedim, ama şimdi Türk kültürüne daha yakın bir albüm hazırlıyorum" dedi...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Rafet El Roman ve Emrah
Rafet El Roman

"Bir Roman Gibi" adlı yeni albümünü iki yılda hazırlayan Rafet El Roman, albümüne olan ilgiden çok memnun. Çıkış şarkısı olarak "Sevdim Ama Sonu Yoktu" adlı şarkıyı belirleyen sanatçı, "Aşk-ı Virane"ye gelen yoğun istek üzerine acil bir klip çekti. Yönetmenliğini kendisinin yaptığı klipte, kamera karşısına Aşk-ı Virane'de düet yaptığı hayranı Yusuf Güney'le geçti...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Demet Akalın ve Sadık Karan
Demet Akalın

Şu günlerde son albümüyle ve özellikle "Bebek" adlı şarkısıyla çok sevilen Demet Akalın, başarısının sırrını açıkladı. Başarısını, güzel şarkılara ve ekibine borçlu olduğunu söyleyen Demet Akalın, "Bebek" adlı şarkısının bu denli başarılı olup, bütün şarkıların üzerine çıkacağını albüm çıkmadan önce biliyormuş zaten. Bu yazın da kraliçesi olduğunu söyleyen Demet Akalın, kral da Serdar Ortaç'tır dedi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Sevda ve Tan
Sevda

"İçime İşlerken" adlı şarkıyla çok sevilen Sevda, uzun bir süreden sonra bu şarkıyla müziğe iyi bir dönüş yapmış oldu. "İçime İşlerken" adlı şarkının sözü ve müziği "İkili Delilik" adlı şarkının bestecisi, genç yetenek Halil Koçak'a ait. Albümde, Halil Koçak'a ait toplam yedi şarkı var ve yakında ikinci klip de bir Halil Koçak şarkısı olan "Annem Gibi" adlı şarkıya çekilecek.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Alişan ve Asya
Alişan

Alişan, yeni albümünün ilk klibini "Aşkın Vurduğu Yerde Çiçekler Açar" adlı şarkısına çekmişti. İkinci klip konusunda hızlı davranan Alişan, ikinci klibi "Gidebilen Olmadı" ile bugün itibariyle ekranlarda olacak. Yeni klibinde yine bir çok güzel manken eşlik etti Alişan'a.. İstanbul'da bir plajda çekilen klipte Alişan kızlarla futbol maçı yaptı.


<   12345678910111213141516171819202122   >