Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Göksel ve Funda Arar
Göksel

Avrupa Müzik ile anlaşan ve "Mektubumu Buldun Mu" adlı albümü ile müzik marketlerdeki yerini alan Göksel, yeni albümüne olan ilgiden dolayı çok mutlu. Eski şarkıları söyleyebileceği bir albüm yapmayı hep isteyen Göksel, kendi şarkılarından oluşan albümünü çıkartmadan önce böyle bir albüm projesinin kendisine gelmesinden dolayı da kendisini şanslı hissediyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Nalan ve Özgün
Nalan

Nalan'ın yeni albümü "Demode" müzik marketlerdeki yerini aldı. Klip şarkısı olarak "Yaralıyım" adlı şarkı seçildi ama "Manyak" adlı şarkı bu şarkının önüne geçmiş durumda. "Manyak" adlı şarkının söz ve müziği Nalan'a ait ve Nalan bu şarkısını yaparken bu kadar çok dikkat çekip sevileceğini biliyormuş ama şarkı nasılsa dikkat çekeceği için ilk klip şarkısı olarak "Yaralıyım" adlı şarkısını seçmiş.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Hande Yener ve Ercan Demirel
Hande Yener

"Hayrola" adlı şarkısıyla büyük beğeni elde eden Hande Yener'i bu şarkının klibi ile ekranlarda izliyoruz. Elektronik müzikteki başarısını yeni albümüyle sürdürmeyi başaran Hande Yener, bu tarzı sevdirdiği için çok mutlu. "Hayrola" adlı şarkısının herkese hitap eden bir şarkı olduğunu söyleyen sanatçı, bu şarkıyı yazarken çevresindeki insanların sıkıntılarında etkilenmiş, özellikle de "kötü haber çok, iyi haber yok" sözleri bu şekilde çıkmış ortaya.


Mine Ayman: Albüm yorumu: Redd - 21
Redd

Redd'in dördüncü albümü "21" müzik marketlerdeki yerini Sony Müzik etiketiyle aldı. Albümü dinlemeden önce kartonete takılıyorsunuz, çok enteresan bir tasarım olmuş. Zaten albümün ismi de çok enteresan, 21. Redd'in son albümünde bir insanın hayatındaki 21 farklı durum anlatılıyor. Önce bir çığlıkla doğulur, ardından çocukken masallar anlatılır, oyunlar oynanır, hayaller kurulur, ergenlik döneminde özgürlük sıkıntıları yaşanır, sonra erkekler askere gider, aşık olunur, aşk acısı çekilir, yaşlanılır, hayatın gerçekleri anlaşılır ve sonunda ölünür...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Sıla ve Gökçe
Sıla

Sıla, yeni albümü "İmza" ile yeniden büyük başarı elde etti. "Sevişmeden Uyumayalım" adlı şarkısı ile çok sevilen sanatçı, bu şarkıyı bir sene önce duygu birikimiyle ve başkalarının hayatlarından da etkilenerek yazmış. Şarkının özellikle "anlaşmadan ölmeyelim" adlı kısmının çok önemli olduğunu söyleyen sanatçı, "herkesin böyle bir şarkıya ihtiyacı varmış" dedi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Hayko Cepkin ve Keremcem
Hayko Cepkin

Hayko Cepkin, "Tanışma Bitti" adlı son albümündeki şarkılarıyla başarısını sürdürüyor. "Ölüyorum" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda olan sanatçı, bu şarkıyı yaklaşık olarak 5 yıl önce kendisini çok kötü hissettiği bir dönemde yazmış. "Ölüyorum" adlı şarkıya çekilen kliple albüm promosyonunu tamamlayan sanatçı, bundan sonra konserlere yoğunlaşacak.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ebru Yaşar ve Mine
Ebru Yaşar

İsmail YK ile düet yapan ve "Seviyorum Seni" adlı şarkı ile yeniden müzik dünyasına dönen Ebru Yaşar, ikinci klibini albümünde dikkat çeken "Eğer" adlı şarkıya çekti. "Eğer" adlı şarkısına yeni bir versiyon hazırlatan Ebru Yaşar'a, şarkının yeni haliyle Kemal Başbuğ yönetiminde iddialı bir klip çekildi.


Mine Ayman: Albüm yorumu: Hande Yener - Hayrola
Hande Yener

Hande Yener'in merakla beklenen albümü "Hayrola" Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Hande Yener'in albüm fotoğrafları ve kartonet tasarımı çok iddialı, yeni imajını çok beğendim, kendine yakışan koyu kahverengi saçlara geri dönmüş, enteresan makyajıyla ve enteresan kıyafetleri ile çok seksi olmuş. Albümün isim şarkısı ve çıkış şarkısı olan "Hayrola" sözleriyle çok etkileyici; "Aşk nerdeysen çık dışarı, yok senden başka kralı"...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Linet ve Ziynet Sali
Linet

"Aslan Gibi" adlı şarkısı ile çok sevilen Linet, vakit kaybetmeden yeni albümünü çıkardı. "Paylaşmak İstiyorum" adlı yeni albümünde çok fazla iddialı şarkı bulunduğunu söyleyen Linet, hangi şarkıya klip çekeceği konusunda çok kararsız kalmış.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Zuhal Olcay ve Atiye
Zuhal Olcay

"Yine Aşk Var" adlı şarkısıyla çok sevilen Zuhal Olcay albümünün başarısından dolayı çok keyifli. Yoğun bir şekilde konser veren sanatçı, Nisan ve Mayıs aylarında da turneye çıkacak. Albümünde, Bülent Ortaçgil ve Gürol Ağırbaş gibi usta müzisyenlerle çalışan sanatçı bu kadar güzel bir başarı elde edeceğini biliyormuş.


<   12345678910111213141516171819202122   >