Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Kenan Doğulu ve Özcan Deniz
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu'nun "Patron" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. 15 şarkıdan oluşan iddialı bir albüm yapan Kenan Doğulu, bu albümdeki şarkıları 3 sene içinde hazırlamış. "Rütbeni Bileceksin" adlı şarkısına çekilen ilginç kliple ekranlarda olan Kenan Doğulu, bu şarkıyı ustalara olan saygı hatırlansın diye yapmış.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Özgün ve Emir
Özgün

Özgün, "Zilli" adlı iddialı sözlere sahip olan şarkısını kliplendirdi. Ekranlarda bu yaz şarkısı ile izlediğimiz Özgün bu günlerde konserden konsere koşuyor. Albümünün ilgi görmesinden dolayı oldukça memnun olan Özgün, ardı ardına şarkılarını kliplendirmeye devam edecek.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Petek Dinçöz ve Model
Petek Dinçöz

Petek Dinçöz'ün yeni albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Sezen Aksu'dan destek alan Petek Dinçöz, Sezen Aksu'nun stüdyosunda 3 ay boyunca sürekli çalıştı. Ortaya çıkan albümden oldukça memnun olan sanatçı, sonunda Sezen Aksu şarkıları okuduğu için çok gururlu...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Atiye ve Gönen
Atiye Deniz

"Muamma" adlı şarkısı ile çok iyi bir çıkış yakalayan Atiye, çıkışını yeni kliplendirdiği şarkısı "Salla" ile sürdürüyor. Ekranlarda izlediğimiz klip bir karavanın içinde geçen son derece eğlenceli ve renkli görüntülerden oluşuyor. Eylül ayında Teoman ile düet yaptığı "Kal" adlı şarkıyı kliplendirmeyi planlayan Atiye, bu şarkıya sonbahara özel bir klip çekmeyi planlıyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ramiz ve Ebru Polat
Ramiz

50 Cent'ten aldığı destekle ilk albümünü hazırlayan Ramiz'in "Bitmez Bu Rap" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. 50 Cent'in Türkiye'ye gelmesi ile birlikte hayatının sanki sihirli değnekle değiştiğini düşünen Ramiz, kendisine ve albümüne olan ilgiden dolayı çok mutlu.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yalın ve Müge Zeren
Yalın

Yalın "Ah Be Kardeşim" adlı şarkısı ile harika bir dönüş yaptı. Sanatçı albümüne ve çıkış şarkısına gösterilen ilgilen oldukça memnun. "Ah Be Kardeşim" adlı şarkının klibi için çok kalabalık bir cast ekibi ile kamera karşısına geçen Yalın, şu ana kadar çekilen en güzel klibinin bu klip olduğunu söyledi. Ekranlarda izlemeye başladığımız klip, çok renkli ve eğlenceli.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Meyra ve Niran Ünsal
Meyra

Burak Kut ile yaptığı düetle müziğe geri dönen Meyra, "Karar Bize Ait" adlı şarkısı ile şu günlerde çok seviliyor. Bu şarkıya çekilen kliple ekranlarda olan Meyra'ya klipte de Burak Kut eşlik ediyor. Bir Bulgar şarkısından cover yapılan bu şarkının orjinali de düet olarak söylenmiş.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Manga ve Halil Koçak
Manga

"Dünyanın Sonuna Doğmuşum" adlı şarkılarıyla büyük başarı elde eden Manga, şarkılarına gösterilen ilgiden oldukça memnun. Bu şarkının sözlerini grubun solisti Ferman Akgül, Gripin grubunun solisti Birol Namoğlu, müzik prodüktörleri Haluk Kurosman ve Manga'nın gitaristi Yağmur Sarıgül bir araya gelerek ve hayatı gözlemleyerek yazmışlar. İkinci klip için karar veren Manga’yı yakında ekranlarda "Beni Benimle Bırak" adlı şarkıya çekecekleri kliple izleyeceğiz.


Mine Ayman: Albüm Yorumu: Yalın - Ben Bugün
Yalın

Yalın'ın yeni albümü "Ben Bugün" Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümü çıkmadan önce dinleyenlerdenim ve çok iyi bir Yalın albümünün geldiğini radyo programım Mineccim'de de duyurmuştum ve dediğim oldu, Yalın'ın albümü müzik piyasasına hareket getirdi. Çıkış şarkısı olan "Ah Be Kardeşim" çok sevilmiş durumda, daha da çok sevileceğini düşünüyorum, bu yazın şarkılarından ilk hit belli oldu.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Öykü & Berk ve Erkan Güleryüz
Öykü Berk

Öykü ve Berk'in yeni albümü "İki Arada" müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün çıkış şarkısı olan "Seni Ben Unutmak İstemedim Ki" adlı şarkının klibi ekranlarda. "Evlerinin Önü Boyalı Direk" adlı şarkı ile büyük bir başarı elde eden ikili, yine bir cover şarkı ile başarısını sürdürüyor.


<   12345678910111213141516171819202122   >