Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Akın ve Çağrı
Akın

Uzun bir aradan sonra yepyeni albümü "Adrenalin" ile sevenlerine sürpriz yapan Akın albümüyle aynı ismi taşıyan çıkış şarkısının renkli klibiyle ekranlarda. Akın'ın yeni albümünün hazırlık aşaması 3 yıl sürdü ve albümde 19 şarkı yer aldı. Albümdeki bir çok şarkının söz ve müziği Akın'a ait.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yüksek Sadakat ve Meyra
Yüksek Sadakat

"Haydi Gel İçelim" adlı şarkılarıyla büyük başarı yakalayan Yüksek Sadakat grubu bugünlerde hem bu şarkının hem de "Uzay Heparı Şarkıları" albümünde yer alan "Kadınım" adlı şarkının klibiyle ekranlarda. "Haydi Gel İçelim" adlı şarkının sözleri daha önceki Yüksek Sadakat şarkılarında olduğu gibi yine Kutlu Özmakinacı'ya ait.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Emre Altuğ ve 4 Yüz
Emre Altuğ

Yaza özel hazırlanan, "Sevişme Onlarla" adlı şarkısının remix versiyonuna çekilen klip ile büyük beğeni kazanan Emre Altuğ çok keyifli. Bu şarkısıyla birlikte son albümünün promosyonunu noktalayan sanatçı şu günlerde yeni albümünün hazırlığına devam ediyor. Yeni yılda yepyeni bir albümle tekrar müzik piyasasına girecek olan Emre Altuğ, yeni albümünde her şarkının hit olacağını söyledi ve en az 10 yeni şarkıyla sevenlerine ulaşacağının müjdesini verdi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Manga ve Funda Arar
Manga

"Dünyanın Sonuna Doğmuşum" adlı şarkılarıyla büyük beğeni kazanan Manga grubu başarılarını "Beni Benimle Bırak" adlı şarkılarının klibiyle sürdürüyorlar. Ekranlarda izlediğimiz enteresan klipte cennet ve cehennem tasvir edilmiş. Bu şarkının sözleri grubun gitaristi Yağmur'a ait; Yağmur, Karadenizli olmamasına rağmen şarkının içinde geçen ve dikkat geçen Karadeniz'e özel "Gaybana" kelimesini çok sevdiği ve çok anlamlı bulduğu için kullanmış.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Babutsa ve Nazlı
Babutsa

"Yanayım Yanayım" adlı şarkılarıyla müzik dünyasına harika bir giriş yapan Babutsa grubunun bu şarkıya çekilen eğlenceli klipleri ekranlarda. Aslen Kıbrıslı olan ama İngiltere'de yaşayan grup üyeleri, albümlerini de İngiltere'de hazırladılar. Kıbrıs şarkılarından oluşan albümlerinde 12 tane şarkı yer alıyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Işın Karaca ve Gökhan Tepe
Işın Karaca

"Bilmece" adlı şarkısının eğlenceli klibi ile ekranlarda olan Işın Karaca, şarkısı sevildiği için çok mutlu. Hint filmlerini çok seven ve bu filmlerden esinlenen Işın Karaca'yı klibinde kalabalık bir ekiple beraber Hint dansları yaparken izliyoruz.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Mustafa Ceceli ve Tuğba Özerk
Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli'nin "Limon Çiçekleri" adlı single albümü müzik marketlerdeki yerini aldı ve son dönemin en çok satan single albümü olmayı başardı. Şu sıralarda yeni albümünün hazırlığını sürdüren sanatçı, albümü öncesi bu şarkıyla sevenlerine bir sürpriz yapmak istemiş..


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Bedük ve Hazal
Bedük

"Gel Aşka" adlı şarkısı ile büyük beğeni toplayan Bedük'ün bu şarkının değişik versiyonlarından oluşan single albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Bu şarkıyı ilk başta bir reklam için yapan sanatçı, ilgi üzerine şarkının yeni versiyonlarını da yaparak single haline getirdi. Şarkının sözü, müziği ve aranjesi Bedük'e ait.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Bengü ve Murat 3
Bengü

Bengü'ün yeni albümü "İki Melek" Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün isim şarkısı olan "İki Melek" adlı şarkının sözü ve müziği Serdar Ortaç'a ait ve şarkının klibi ekranlarda. Serdar Ortaç'ı uğuru olarak gören Bengü bundan sonra da Serdar Ortaç'la çalışmaya devam edecek.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Tan ve Murat Dalkılıç
Tan

Tan'ın yeni albümü "İşaret" müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün çıkış şarkısı olan "Biliyor Musun" kliplendi. Tan'ı "Biliyor Musun" adlı şarkısının klibinde hipnoz yaparken izliyoruz. Gerçek hayatta da hipnozla ilgilenen ve hipnoz yapabilen Tan, bu yüzden klip çekimlerinde hipnoz yaparken hiç zorlanmamış.


<   12345678910111213141516171819202122   >