Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gece Yolcuları ve Umut Kaya
Gece Yolcuları

Gece yolcuları son albümlerindeki şarkıları kliplendirmeye devam ediyor. "Dur Gitme" adlı şarkılarına çektikleri performans klibi ile ekranlarda olan grup, yaklaşık 2 yıl önce çıkardıkları "Kalbin Kadar Yakın" adlı albümün promosyon çalışmasını bu kliple bitiriyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülşen ve Hepsi
Gülşen

Gülşen uzun bir aradan sonra sessizliğini "Bir An Gel" adlı yepyeni şarkısıyla bozdu. Sözü ve müziği kendisine ait olan bu şarkıya klip çekildi. Birkaç gün içinde ekranlarda izlemeye başlayacağımız klibin yönetmeni Nihat Odabaşı oldu.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yusuf Güney ve Aydilge
Yusuf Güney

Yusuf Güney'i şu günlerde sözü ve müziği kendisine ait olan "Git Bedenim Buralardan" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda izliyoruz. "Heder Oldum Aşkına" adlı şarkısıyla büyük bir başarı elde eden ve çıkış yakalayan sanatçı başarısını "Aşkım Aşklarından Bulasın" adlı şarkısıyla sürdürmüştü. Rafet El Roman'ın müzik dünyasına kazandırdığı isim olan Yusuf Güney, "Git Bedenim Buralardan" adlı şarkısına çekilen 3. kliple ilk albümünün promosyon çalışmasını tamamlamış oldu.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ceynur ve Yeşim Salkım
Ceynur

Müzik dünyasına yepyeni ve başarılı bir isim daha katıldı, ismi Ceynur! "Yağmur" adlı şarkısıyla ve şarkıya çekilen ev halindeki klibiyle çok beğenilen Ceynur, şimdiden müzik camiasında başarılı olacağını göstermiş durumda. "Yağmur" adlı şarkının sözü ve müziği albümde 3 şarkısı daha olan Erkin Arslan'a ait.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Mustafa Ceceli ve Altan Çetin
Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli'nin ilk solo albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün ismi yok ve albümde tam 12 yeni şarkı var. İlk albümünü 2 yılda hazırlayan sanatçı, bundan sonra müzik hayatına hem aranjör hem de solist olarak devam edecek.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülben Ergen ve Yıldız Usmonova
Gülben Ergen

Gülben Ergen "Uzun Yol Şarkıları" adlı albümünde yer alan şarkıları kliplendirmeye devam ediyor. İlk olarak "Giden Günlerim Oldu" adlı şarkı ile ekranlarda izlediğimiz sanatçıyı şu günlerde "Çilekli" adlı şarkısına çekilen kliple izliyoruz.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Emir ve Göksel
Emir

Tarkan'dan aldığı "Ben Sen Olamam" adlı şarkıyla iyi bir çıkış yakalayan Emir başarısını yeni klip şarkısı "Eline Düştüm" ile sürdürüyor. Tarkan, Yıldız Tilbe, Nazan Öncel ve Gülşen'den destek alan sanatçı bu albümü için bir buçuk sene çalışmış.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Özgün ve Soner Sarıkabadayı
Ozgun

Özgün son albümünden bir çok şarkıyı kliplendirmeye devam ediyor. Son olarak duygusal şarkısı "Mühür" ile ekranlarda izlediğimiz sanatçı bu şarkının klibi için Bozcaada'da kamera karşısına geçti. Yunanca bir şarkıdan coverlanan Mühür'ün sözlerini İsra Gülümser yazdı. Aynı zamanda "Direniyorum Yokluğuna" adlı şarkısına da Bozcaada'da bir klip çeken Özgün, bu şarkının klibiyle Ocak ayında ekranlarda olacak.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Öykü&Berk ve Reyhan Karaca
Öykü & Berk

Eski Türk sanat müziği şarkısı "Seni Ben Unutmak İstemedim Ki" ile yeniden güzel bir başarı elde eden Öykü & Berk, eski şarkıları kendi tarzlarında yorumlamaktan büyük keyif alıyorlar. Öykü ve Berk'i şu günlerde, bir zamanlar Aşkın Nur Yengi'nin ve Gülay'ın seslendirdiği bir Adnan Ergil şarkısı olan "Geceler Düşman" adlı şarkıya çekilen performans klibi ile ekranlarda izliyoruz.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Sıla ve Ziynet Sali
Sıla

"Sevişmeden Uyumayalım" ve "İnşallah" adlı şarkılarıyla büyük başarı elde eden Sıla en çok satan albümler arasında yerini almayı başardı. "İmza" adlı albümünün başarısından oldukça memnun olan Sıla, 3. klip için yine slow bir şarkısını seçti.


<   12345678910111213141516171819202122   >