Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Volkan Konak ve Mercan
Volkan Konak

"Mimoza" adlı albümü çıkalı yaklaşık bir sene olmasına rağmen hala en çok satan albümler arasında yer alan Volkan Konak başarısını şu günlerde yapmaya başladığı televizyon programı ile sürdürüyor. "Mimoza Çiçeği", "Göklerde Kartal Gibiydim" ve son kliplendirdiği şarkı "Yarim Yarim" ile çok sevilen sanatçı, bu şarkının klibiyle birlikte son albümünün promosyon çalışmasını tamamladı.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Erkan Güleryüz ve Çağrı
Erkan Güleryüz

"Yegane" adlı Sezen Aksu şarkısı ile uzun bir aradan sonra sevenlerine yeniden merhaba diyen Erkan Güleryüz, ardı ardına şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. "Yegane" adlı şarkıya çekilen duygusal klipten sonra "Sahibinden Kiralık" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda izlediğimiz sanatçı son olarak albümde olmayan ve yine bir Sezen Aksu şarkısı olan "Esmer" ile sevenlerine sürpriz yaptı.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ziynet Sali ve Gökhan Türkmen
Ziynet Sali

Ziynet Sali, yeni yılla birlikte sevenlerine sürpriz bir single albüm hazırladı. Sözü ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan "Rüya" adlı duygusal şarkı ile müzik marketlerdeki yerini bir kez daha alan sanatçı, bir yandan da yaz aylarında çıkacak olan albümünün hazırlığına devam ediyor. Yeni albümünde, Sinan Akçıl şarkıları dışında Soner Sarıkabadayı şarkıları da söyleyecek olan sanatçı şu günlerde yeni albümü için repertuar aşamasında.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Kıraç ve Göksel
Kıraç

"Yolcu" adlı türkü albümü ile çok sevilen Kıraç, albümü çıkar çıkmaz en çok satan albümler arasına girmeyi başardı. Her albümünde mutlaka bir türküye yer veren sanatçı, bu kez tamamen bir türkü albümü ile sevenleriyle buluştuğu için çok mutlu. Albümünde sadece sevdiği türkülere yer veren sanatçı, ilk klip olarak "Uyan Sunam Uyan" adlı türküyü kliplendirdi. Bennu Yıldırımlar ile kamera karşısına geçen sanatçı, klipte duygusal anlar yaşatıyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yıldız Usmonova ve Mustafa Ceceli
Yıldız Usmonova

Ortadoğu'nun Madonna'sı olarak bilinen Yıldız Usmonova Türkiye'de çıkardığı "Dünya" adlı albümü ile çok güzel bir başarı elde etti. Fatih Erkoç ile birlikte söylediği ve kamera karşısına geçtiği "Görmesem Olmaz" şarkısı radyolarda en çok çalınan şarkılardan biri olmayı başardı. Yıllar önce Candan Erçetin'in söylediği "Yalan" adlı şarkıyı Levent Yüksel ile birlikte yeniden yorumlayan Yıldız Usmonova şu günlerde bu şarkının duygusal klibi ile ekranlarda...


Mine Ayman: Albüm Yorumu: Gülşen - Önsöz
Gülşen

Gülşen, sessiz sedasız yeni albümünü Sony Müzik'ten çıkardı ve yeniden gündem olmayı başardı. "Bir An Gel" adlı şarkısı belki çok büyük bir etki yaratmadı ama sevilmiş durumda. Çekilen klip, şarkının önüne geçecek kadar seksi Gülşen görüntülerinden oluşuyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ebru Polat ve Gökhan Tepe
Ebru Polat

Serdar Ortaç'tan aldığı "İnanamıyorum" adlı şarkı ile yeniden sevenleriyle buluşan Ebru Polat "Kalp Ayazı" adlı yeni albümünden şarkıları kliplendirmeye devam ediyor. Sözleri Sezen Aksu'ya ait olan ve yıllar önce Aşkın Nur Yengi'nin söylemiş olduğu "Seni Aldattım" adlı cover şarkıyı kliplendiren Ebru Polat bir ilke imza attı. Bu şarkıya iki klip çeken sanatçı, şu anda yayında olan klipte dansçılarının ön planda olduğunu 2 hafta içinde yayınlanmaya başlayacak olan diğer klipte ise kendi görüntülerinin ön planda olacağını söyledi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Nil ve Murat Boz
Nil

"Nil Kıyısında" adlı albümüyle ve çıkış şarkısı "Seviyorum Sevmiyorum" ile çok sevilen Nil, başarısını "Duma Duma Dum" adlı şarkısı ile sürdürüyor. Bu şarkıya çekilen ilginç klibiyle çok beğenilen Nil, klipte balon adamlarla dans ediyor...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ramiz ve Sadık Karan
Ramiz

İlk albümüyle çok sevilen Ramiz, 2 hafta içinde albümünde çok sevilen "Beni Kaybettin" adlı şarkısını kliplendirecek. Sözü ve müziği kendisine ait olan bu şarkıda Ramiz, aşkla ve ayrılıklarla dalga geçiyor. Her ayrılık şarkısının hüzünlü olması gerekmediğini söyleyen Ramiz bu şarkıya çekilecek kliple ayrılık yaşayanları eğlendirmeyi planlıyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Zeynep Dizdar ve Yonca Lodi
Zeynep Dizdar

Zeynep Dizdar yeni şarkısı "Aşkın Büyüsü" ile sevenlerine yeniden merhaba dedi. Sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısında Zeynep Dizdar aşka bakış açısını anlatıyor. Bu şarkının klibiyle ekranlarda izlediğimiz sanatçı yeni imajı ile beğeni kazandı.


<   12345678910111213141516171819202122   >