Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ferhat Göçer ve Mustafa Ceceli
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, yeni albümü "Biz Aşkımıza Bakalım" ile müzik marketlerdeki yerini aldı. İlk klip bir Sinan Akçıl şarkısı olan "Kızım" adlı şarkıya çekildi. Bu şarkıyla duygusal anlar yaşatan sanatçı, geçtiğimiz günlerde ikinci klip için yeniden kamera karşısına geçti...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Türkmen ve Kolpa
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen'in yeni albümü "Biraz Ayrılık" müzik marketlerdeki yerini aldı. "Büyük İnsan", "Dön" ve "Yan Sen" gibi duygusal şarkılarıyla tanıdığımız Gökhan Türkmen, orta ritimli ve Latin ezgileri taşıyan çıkış şarkısı "Biraz Ayrılık" ile sevenlerini şaşırttı.


Mine Ayman: Hakikaten Hande'ye neler oluyor?
Hande Yener

Hande Yener'in olaylı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün ismi "Hande'ye Neler Oluyor"... Kendi hayatının karışıklığını bu albüm adı o kadar iyi anlatmış ki! Hande Yener, Türkiye'nin skandallar kraliçesi olma yolunda hızla ilerliyor ve bu günlerde ne yaparsa, ne söylerse olay oluyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Kutsi ve Nil Özalp
Kutsi

"Bambaşka" adlı yeni albümü ile 2 yıl aradan sonra sevenleriyle buluşan Kutsi, albüme ismini veren ve sözleri Sinan Akçıl'a bestesi ise Kiriakos Papadopoulos'a ait olan şarkıyı çıkış şarkısı olarak belirledi. Geçtiğimiz hafta, aynı gün içinde hem "Bambaşka" hem de kendi şarkısı olan "Zor Olsa Da" için kamera karşısına geçen Kutsi, yakında her iki şarkının klibiyle ekranlarda olacak.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ayşe Özyılmazel ve Tuğba Özerk
Ayşe Özyılmazel"Uzay Heparı Şarkıları" adlı albümde "Biçare" adlı şarkıyı söyleyen Ayşe Özyılmazel, bu şarkıdan sonra albüm hazırlığına başladı ve ortaya kendi ismini taşıyan albümü çıktı. "Enerji" aldı şarkısıyla çok beğenilen Ayşe Özyılmazel, bu şarkının sözlerini kendi yazdı. Albümdeki şarkıları Mert Erken ile birlikte hazırlayan sanatçı, daha şimdiden bir sonraki albümünün hazırlığına yine Mert Erken ile başladı bile...

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Emre Aydın ve Hepsi
Emre Aydın

Emre Aydın'ın uzun zamandır merakla beklenen yeni albümü "Kağıt Evler", Sony Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. "Bu Yağmurlar" adlı çıkış şarkısının klibi ekranlarda. Bu duygusal şarkıya Murat Küçük yönetmenliğinde, iki çocuk oyuncunun oynadığı çok etkileyici bir klip çekildi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Sıla ve Fulden Uras
Sıla

"Sevişmeden Uyumayalım", "İnşallah" ve "Yara Bende" adlı duygusal şarkılarla çok büyük başarı yakalayan Sıla, son albümünden "Bana Biraz Renk Ver" adlı şarkıyı kliplendirdi. Sıla'nın konser görüntülerden oluşan klip ekranlarda.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ogün Sanlısoy ve Atiye
Ogün

Ogün Sanlısoy, sözü ve müziği kendisine ait olan "Yukarıya Bak" adlı şarkısıyla çok sevildi. Bu şarkıyı çok sıkıntılı bir anında yazan sanatçı, şarkısının sözlerinin çok derin olduğunu ve dinleyen herkes için durup hayatla ilgili düşünmeyi sağladığını söyledi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gripin ve Emel Yalçın
Gripin

Gripin'in yeni albümü, "M.S. 05.03.2010" müzik marketlerdeki yerini Avrupa Müzik etiketiyle aldı. Albümün çıkış şarkısı olan "Durma Yağmur Durma" adlı şarkı çıkar çıkmaz çok sevildi. Sağanak yağmurun altında çekilen şarkının duygusal klibi ekranlardaki yerini aldı. Şarkının sözleri, grubun solisti olan Birol Namoğlu'na, bestesi ise Yunanlı müzisyen Antonis Bardis'e ait.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Bengü ve Emir
Bengü

"İki Melek" ve "Kocaman Öpüyorum" adlı şarkılarıyla büyük beğeni kazanan Bengü, geçtiğimiz günlerde duygusal bir şarkısını kliplendirdi. Bir Sinan Akçıl şarkısı olan "Gelen Seni Soruyor" adlı şarkının klibini Murat Küçük çekti. Bu duygusal klibi 2 hafta içinde ekranlarda izleyebileceğiz. Bu şarkıyla birlikte son albümünün promosyonunu bitirecek olan sanatçı, şu günlerde yaz aylarına özel çıkartacağı single albümün hazırlığı içinde.


<   12345678910111213141516171819202122   >