Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: "Mineccim" yuvaya dönüyor!
Mine Ayman

"Mineccim" adlı programıyla fark yaratan Mine Ayman, 3 Haziran Pazartesi günü itibariyle İstanbul FM'de program yapmaya hazırlanıyor! 1998 yılında İstanbul FM'de program yapan Mine Ayman, yıllar sonra yuvaya geri dönüyor. Hafta içi her akşam 18:00 - 21:00 saatleri arasında "Mineccim" adlı programında burçlara özel şarkılar yayınlamaya devam edecek olan sevilen programcı, aynı zamanda "Günün Beşlisi" adlı liste programını da sürdürecek.


Mine Ayman: Bu yazın şarkıları görücüye çıktı!
Hande Yener

Merhaba, yaz aylarını tam anlamıyla yaşamamıza çok az kaldı ve artık yazlık şarkıların ardı ardına çıkma zamanı geldi. Pop müziğin önemli isimleri, yazı kaçırmamak için tek şarkı ile bile olsa iddialarını ortaya koyuyor ve müzik sektörü oldukça hareketleniyor!


Mine Ayman: Baharla gelen şarkıların hissettirdikleri!
Mine Ayman

Merhaba, uzun zamandır yeni yazımı yazmadım çünkü yazacak güzel şarkı bulmakta oldukça zorlandım! Son zamanlarda yine birçok albüm ve single çıkmasına rağmen, sektörü ve halkı heyecanlandıracak çok başarılı şarkılar maalesef ortaya çıkmadı. Dev isimler bile, eski başarılarını yakalamakta şu ara bir hayli zorluk çekiyor. Peki bu gidişle ne olacak? Şarkılar neden beğenilmiyor? Şarkıcılar, hep aynı tarz şarkılar söyledikleri için mi yoksa tarzlarını değiştirdikleri için mi beğenilmiyorlar? Bu soruların cevabını tam olarak bulmak çok zor ama soruların içinde cevapların gizli olduğu kesin!


Mine Ayman: Emre Yücelen, Mine Ayman'a konuk oldu!
Emre Yücelen

Radyo FD müzik dünyasının önemli isimlerini ağırlamaya devam ediyor. Hafta içi her gün 13:00 - 15:00 saatleri arasında Mineccim adlı programı hazırlayıp sunan Mine Ayman'ın bu haftaki konuğu, Gülben Ergen ile düet yapan ve dikkatleri üzerine çeken Emre Yücelen oldu...


Mine Ayman: Son dönemdeki şarkılar arasında müzik dünyasının en iyileri!
Bengü

Merhaba, bu kez müzik dünyasıyla ilgili eleştirisi az olan bir yazı yazmak istedim ve yeni yazımda sadece son dönemde en iyi bulduğum şarkılara yer verdim.


Mine Ayman: Müzik Dünyasına Hareket Getiren Proje: "Orhan Gencebay ile Bir Ömür"
Orhan Gencebay

Müzik dünyamızın en önemli isimlerinden biri olan Orhan Gencebay adına böyle bir proje yapılması sektörü hareketlendirmeye yetti. Yaz aylarının başından beri çok fazla projenin çıkmadığı bu dönemde, müzik camiası canlanmış oldu. Proje çok zekice düşünülerek hazırlanmış ve birçok isim çok başarılı olmuş ama Orhan Gencebay şarkılarına sesi uymamış ve yorumu havada kalmış isim de oldukça fazla. Yıllardır Orhan Gencebay'dan dinlemeye alıştığımız şarkıları, başkasından dinlemek aslında çok da kolay değil ama öyle isimler var ki söylediği şarkının hakkını fazlasıyla vermeyi başarmış.


Mine Ayman: Yaz aylarının "En İyileri!"
Ozan Çolakoğlu

Yaza özel şarkılar ardı ardına çıkmaya devam ediyor, müzik dünyasında büyük bir yarış var ve bende kendime göre bu yazın en iyilerini yazmaya karar verdim. Bence bu yazın en iyi albümü Ozan Çolakoğlu'nun "01" adlı albümü, o kadar iyi bir albüm ki dayanamayıp yıllar sonra bir albümü satın aldım...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Eren Sandal
Eren Sandal

Enbe Orkestrası'nda Ajda Pekkan ile yaptığı "Sev Beni" adlı düetle müzik dünyasına başarılı ve şanslı bir giriş yapan Eren Sandal, ilk single çalışması Rüzgar'ın sonrasında ilk albümü olan "Gönlüme Göre" ile yeniden müzik severlerle buluştu. Ağırlıklı olarak kendi söz ve bestelerinden oluşan albüm, Yaşar Plak etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümünde 10 yeni şarkının yanı sıra, sevilen şarkıları "Sev Beni" ve "Rüzgar"ın yeni versiyonlarına da yer veren Eren Sandal, çok renkli bir albümle müzik yolculuğuna devam ediyor.


Mine Ayman: Sinan Akçıl'dan İnleten Nağmeler!
Sinan Akçıl

Sinan Akçıl "Atma" ile müzik dünyasına çok iddialı bir giriş yapmıştı, şarkı o kadar iyiydi ki sesi beğenilmeyip eleştirildiği halde dinledik, dinlettik radyocular olarak. Hande Yener'le düet yapması, hatta albümün tamamının düetlerden oluşması Sinan Akçıl için büyük şans olmuştu, hatta yılların dev ismi Ajda Pekkan bile Sinan Akçıl ile düet yapmıştı. Sinan Akçıl, "Atma" adlı şarkının başarısıyla oldukça motive olmuş ve şarkı söyleme konusundaki özgüvenini arttırmış olmalı ki ikinci albümde tüm şarkılarını tek başına söyleme cesareti göstermiş.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Günseli Deniz
Günseli Deniz

Günseli Deniz, müzik dünyasına sözleri ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan "Kalp Ağrısı" adlı duygusal şarkı ile çok iddialı bir şekilde merhaba dedi. Sezen Aksu ile ilk albümünde yollarının kesişmesinden dolayı oldukça mutlu olan Günseli, şu günlerde katıldığı radyo programlarında da dinleyicileriyle buluşmanın keyfini yaşıyor.


<   12345678910111213141516171819202122   >