Menü

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ozan Doğulu ve Gece Yolcuları
Ozan Doğulu

Ozan Doğulu'nun ilk albümü "130 bpm" ve çıkış şarkısı olan "Alain Delon" çok büyük ilgi görüyor. Sözleri Sıla'ya bestesi ise Ozan Doğulu'ya ait olan "Alain Delon" adlı şarkı yazın en enteresan ve eğlenceli şarkısı olmuş durumda, şarkının Murat Onbul yönetiminde çekilen esprili klibi ekranlarda...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Murat Dalkılıç ve Hande Yener
Murat Dalkılıç

"Merhaba" adlı yeni albümü ile müzik marketlerdeki yerini alan Murat Dalkılıç, "Külah" adlı Soner Sarıkabadayı şarkısının klibi ile ekranlardaki yerini aldı. İlk albümü olan "Merhaba" için yaklaşık olarak 1 yıl boyunca hazırlık yapan sanatçı, albümünü Sony Müzik etiketiyle yayınladı.


Mine Ayman: Son dönemde çıkan albümlerin kritiği: Bitpazarına nur yağdı!
Mine Ayman

Herkese merhaba, yeni yazımla yine sizlerleyim. Son dönemde o kadar çok albüm çıktı ki bunları inceleme zamanı geldi diye düşündüm. Önce en çok satanlardan başlayalım, sonra diğerlerine de bakacağız… Son dönemin en çok satan albümleri; Serdar Ortaç, Işın Karaca, Sertab Erener, Soner Sarıkabadayı, Emre Aydın, Yaşar, Nev, Ferhat Göçer, Göksel, Hande Yener, Demet Akalın ve diğerleri…


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yaşar ve Ayça
Yaşar

Yaşar'ın yeni albümü "Eski Yazlar" Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı ve albüm çıkar çıkmaz çok yoğun ilgi gördü. Albümün çıkış şarkısı olan "Yüreğimi Kaybettim" adlı sözü ve müziği Yaşar'a ait olan şarkı kliplendi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Türkmen ve Özgün
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen yeni albümü "Biraz Ayrılık" ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor. İlk klip, çıkış şarkısı olan "Biraz Ayrılık" adlı Latin tarzındaki şarkısına geldi. İkinci klip için hiç vakit kaybetmeyen sanatçı, yoğun istek üzerine Yonca Kocadağ ile düet yaptığı "Rüya" adlı şarkıyı da kliplendirdi. Bu duygusal şarkının klibinde Gökhan Türkmen'e Yonca Kocadağ eşlik etti.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Özen ve Hayko Cepkin
Gökhan Özen

Gökhan Özen'in merakla beklenen single çalışması "Daha Erken" müzik marketlerdeki yerini aldı. Sözü ve müziği Gökhan Özen'e ait olan bu yaz şarkısının klibi ekranlarda. Klipte Gökhan Özen'i bir kulüpte DJ'lik yaparken izliyoruz. Albümde Daha Erken'in orijinal versiyonu dışında Burak Yeter, Hüseyin Karadayı ve Suat Ateşdağlı'ya ait olan düzenlemeleri de yer alıyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yusuf Güney ve Kutsi
Yusuf Güney

Yusuf Güney'in yeni albümü "Aşka İnat" Emre Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün isim ve çıkış şarkısı olan "Aşka İnat" adlı şarkıda Yusuf Güney'e Rafet El Roman ve Eren Atasoy eşlik etti ve ortaya trio bir şarkı çıkmış oldu.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Tuğba Ekinci ve Aslı Gökyokuş
Tuğba Ekinci "Yanma Demezler Yanan Adama" adlı Nazan Öncel şarkısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Tuğba Ekinci'yi bu şarkının enerjik klibiyle ekranlarda izliyoruz. Önümüzdeki hafta bu şarkının da içinde bulunacağı single albümü müzik marketlerdeki yerini alacak. Single albümünde sevenlerine bir de sürpriz yapmayı planlayan Tuğba Ekinci, şaşırtmaya hazırlanıyor.

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülşen ve Işın Karaca
Gülşen

Son albümü "Önsöz" ile büyük başarı elde eden Gülşen, şarkılarını ardı ardına kliplendirmeye devam ediyor. "Bir An Gel" adlı enerjik şarkısı ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gülşen'i şu günlerde "Ezber Bozan" adlı şarkısının klibi ile ekranlarda izliyoruz. Albümünde, bir Nazan Öncel şarkısı olan "Dillere Düşeceğiz Seninle" adlı şarkıyı coverlayan sanatçı, bu şarkıdaki yorumu ile de çok beğeniliyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Mustafa Sandal ve Demir Demirkan
Mustafa Sandal

"Karizma" adlı son albümü ile sevenlerini mutlu eden Mustafa Sandal, ardı ardına şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. "Ateş Et ve Unut" adlı çıkış şarkısından sonra "Adı İntikamdı" adlı duygusal şarkısıyla da çok beğenilen sanatçı, şu günlerde albümünde ilk çıktığı günden beri fark edilen ve klip çekilmeden hit olmayı başaran "Demo" adlı şarkısının klibi ile ekranlarda.


<   12345678910111213141516171819202122   >