Menü

Mine Ayman

    12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Müzik Dünyasındaki Yazmaya Değer Projeler
Mine Ayman

Merhaba, uzun zamandır yazılarıma ara vermiştim ama Venüs retrosunda eskiden olduğu gibi müzik ve sanatla ilgili yeniden yazmanın vakti geldi. Müzik dünyasını hem bir radyocu hem de bir dinleyici olarak sıkı bir şekilde her zaman takip ediyorum. Radyo programlarımda genelde sevdiğim ve sevmediğim şarkıları dile getiriyorum ama söz uçar yazı kalır tabii, bu yüzden önce son dönemdeki iyi şarkıların kritiğini yapmak istedim.


Mine Ayman: Mine Ayman "Mineccim" ile yeniden yayında!
Mine Ayman

Radyo dünyasında yıllardır yaptığı programlarla takip edilen Mine Ayman yeni yayın döneminde, Radyo Müzik ile anlaştı. 19 Eylül Pazartesi itibariyle hafta içi her gün 10:00 - 12:00 saatleri arasında dinleyicileriyle yeni radyosunda buluşacak olan Mine Ayman, sevilen eğlenceli programı "Mineccim" ile yeniden yayında olacak.


Mine Ayman: Mine Ayman "Enikonu Sohbet"te 300. konuğunu ağırladı!
Mine Ayman

Bir senedir 106.8 TRT Kent Radyo İstanbul'da "Enikonu Sohbet" adlı programını sunmaya devam eden Mine Ayman, dün gece programında 300.konuğunu ağırladı. Yaptığı şarkılarla müzik kariyerine başarılı bir şekilde devam eden Gülden Mutlu, yeni yayınlanan "Bye Bye" adlı single çalışması ile Enikonu Sohbet'e katıldı. 300. konuk olan Gülden Mutlu ile eğlenceli bir sohbet gerçekleşti ve birlikte pasta kesildi.


Mine Ayman: İrem Derici "Enikonu Sohbet"te Mine Ayman'a konuk oldu!
Mine Ayman İrem Derici

Hafta içi her gün 22:00 - 01:00 saatleri arasında 106.6 TRT Kent Radyo İstanbul'da yayınlanan "Mine Ayman ile Enikonu Sohbet" adlı programın konuğu olan İrem Derici özel hayatından müzik hayatına kadar bir çok konuda çok özel ve samimi açıklamalar yaptı.


Mine Ayman: "Mineccim'le Yıldızlar"ın bu haftaki konuğu Tuğba Yurt
Mine Ayman

Number One Türk TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve Mine Ayman'ın sunduğu "Mineccim'le Yıldızlar" adlı programın bu haftaki konuğu son dönemde dikkatleri üzerine çeken başarılı isim Tuğba Yurt.


Mine Ayman: "MİNECCİM'LE YILDIZLAR" başlıyor!
Mine Ayman

Yıllarca birçok radyoda ve televizyonda program yapan, aynı zamanda Posta gazetesinin "Karnaval" ekinde astroloji yazılarına da devam eden Mine Ayman, 2015 yılında Number One Türk TV'de yepyeni bir müzik programına başlıyor. 9 Ocak 2015 itibariyle her Cuma saat 19:00'da Number One Türk TV'de "Mineccim'le Yıldızlar" adlı programı sunacak olan Mine Ayman'ın ilk konuğu başarılı sanatçı Ferhat Göçer olacak.


Mine Ayman: Son Dönemin En İyileri
Ayşe Hatun Önal

Merhaba, yeni yazımda sadece en iyilerden bahsetmek istiyorum, bir nevi benim Top 10 listem gibi de düşünebilirsiniz bu yazıyı. Son günlerde dilime takılan şarkıları sıralayacağım ve böylece en iddialı projelerden de bahsetmiş olacağım. Yaz aylarında bizi en fazla şaşırtan ve etkileyen iki şarkı oldu; ilki Alper Narman ile Onur Özdemir'in şarkısı olan ve Ayşe Hatun Önal'ın söylediği "Çak Bir Selam", ikincisi ise Nida Ünsal şarkısı olan ve Aydın Kurtoğlu'nun söylediği "Köle". Bu iki şarkı dışında çok da farklı projelere rastladığımızı sanmıyorum, hatta Tarkan şarkısı "Hop De" bile istenen keyfi vermedi ve belki de uzun zamandır en çok eleştirilen Tarkan şarkısı olmayı başardı!


Mine Ayman: Yazın hit şarkısı hala çıkmadı!
Tarkan

Uzun zamandır yazmıyorum çünkü yazmaya değer çok fazla şarkı ile karşılaşamıyorum, maalesef son dönemde yapılan birçok proje oldukça sıradan ve etkisiz. Yaz demek enerji, hareket ve eğlence demek ama maalesef son dönemde yaşadığımız acı olaylar da tadımızı iyice kaçırmış durumda. Bundan sonrası ne olur bilemiyorum ama umarım her şey güzel olur...


Mine Ayman: Biten yazla birlikte müzik dünyasındaki son durum!
Gülşen

Merhaba, uzun zamandır yeni yazı yazmadım çünkü yazacak çok fazla iyi şarkı bulamadım. Yaz biterken, şöyle bir değerlendirme yazısı yazayım bari dedim. Bütün yazı, Gülşen'in "Yatcaz Kalkcaz Ordayım" adlı eğlenceli şarkısıyla geçirdik, bu şarkıyı geçecek ve unutturacak başka bir şarkı olmadı maalesef. Dolayısıyla bu sene Gülşen'in senesi oldu ama başkalarına verdiği şarkılar o kadar da ses getirmedi bence...


Mine Ayman: Erdem Kınay'ın "Proje 2" albümü Eylül'de çıkıyor!
Erdem Kınay

Eylül ayında çıkacak olan yeni Erdem Kınay albümü ile müzik dünyasına büyük bir hareket gelecek. Erdem Kınay'ın yeni "Proje" albümünün çıkış şarkısı Sibel Can'dan gelecek, "Alkışlar" adlı şarkı ve Sibel Can yorumu çok şaşırtacak. Sibel Can ile önümüzdeki hafta kamera karşısına geçecek olan Erdem Kınay, çok konuşulacak. Albümde yer alan Demet Akalın'ın seslendirdiği "Yalnız Ordusu" adlı şarkı muhteşem olmuş, şimdiden tebrik ediyorum, hit olacağı kesin.


    12345678910111213141516171819202122   >