Menü

Yeni Albüm

<   1112131415161718191101111121131141151152153154155156157158159160   >

Yeni Albüm : Gece Yolcuları II
Gece Yolcuları

İlk albümlerinde yer alan "Unut Beni" isimli şarkılarıyla iyi bir çıkış yakalayan Gece Yolcuları, yeni albümlerini tamamladı. Gece Yolcuları II adını verdikleri yeni albümün çıkış parçası "Neredesin". Şarkıya Neslihan Yeşilyurt yönetmenliğinde bir klip çekildi


Yeni Albüm : anima - animasal
anima

Alternatif rock müziğin ilgi çeken gruplarından anima, Sony Müzik'ten çıkardıkları ilk albümleri "animasal" ile müzikseverlerle buluştu. 2000 yılında kurulan ve bugüne dek Beyoğlu'nun ünlü mekanlarında sahne alan grup, üniversite şenliklerinin vazgeçilmez gruplarından biri... Kelime anlamı olarak Latince "ruh", müzik terimi olarak ise "derin bir his vererek çalmak" anlamına gelen anima'nın albümünde hepsi grubun kendisine ait olan toplam 14 şarkı yer alıyor.


Yeni Albüm : Serdar Ortaç yine çok iddialı!
Serdar Ortaç

Serdar Ortaç, yeni albümü "Mesafe" ile müzik marketlerde yerini aldı. Canlı kayıtları, okumaları ve mixleri Almanya Hamburg'daki dünyaca ünlü Booya Music Stüdyoları'nda gerçekleşen albümün aranjörlüğünü; Ozan Çolakoğlu, Erdem Kınay, Volga Tamöz, Mustafa Ceceli, Erhan Bayrak ve Suat Aydoğan gibi birbirinden değerli isimler üstlendi.


Yeni Albüm : Teoman'dan yeni albüm: "Renkli Rüyalar Oteli"
Teoman

Teoman "Renkli Rüyalar Oteli" adını verdiği yeni albümünü tamamladı. Albümde yer alan şarkılardan yedisinin sözleri ve müzikleri Teoman'a ait. Teoman bu albümünde Barış Manço'nun "Unutamadım" adlı şarkısını da coverladı. Ayrıca, "Aşk Kırıntıları" isimli şarkısında Sarah Nile Cameron ile düet yaptı.


Yeni Albüm : Bir Zamanlar 2
Bir Zamanlar 2

İlki haziran 2005'de müzik marketlere sunulan ve beğeni kazanan Hakan Eren'in prodüktörlüğünde hazırlanan "Bir Zamanlar" albüm serisinin ikincisi hazır. Türk popunda altmışlı, yetmişli ve seksenli yıllarda dillere dolanan şarkılarını sunan albümde yer alan şarkıların tamamı orijinal plak kayıtlardan oluşturuldu. Türkan ve Nazan Şoray kardeşlerin ismi ilk kez bu albümde bir araya gelirken, Sezen Aksu bestesini yorumlayan Gökhan Abur'un şarkıcılık günlerinden bir örnek ilk kez yine bu albümde karşımıza çıkacak.


Yeni Albüm : Gül Önen "Köleyim"
Gül Önen

İlk albümü "Vazgeçtim" de arzu ettiği ivmeyi yakalayamayan Gül Önen uzun zamandır üzerinde çalışmalarına devam ettiği "Köleyim" albümünü tamamladı. Ayhan Çakar ile çalışan ve "Madem Bitti" adlı şarkıda da beraber düete imza atan Gül Önen ilk video klibini albümle aynı adı taşıyan "Köleyim" adlı Tulon Kurter bestesine çekti. Murat Küçük tarafından çekilen video klipte kadınlara köle gibi davranan erkeklerin kendi fişlerini nasıl çektiklerini dile getirmeyi amaçlıyor.


Yeni Albüm : Nil'den "Organize İşler Bunlar"...
Nil Karaibrahimgil

Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi "Organize İşler"in soundtrack albümü aynı gün müzik marketlerde. Albümü, Ozan Çolakoğlu ve Deniz Erdoğan'ın besteleri, Brooklyn Funk Essentials & Laço Tayfa sevilen parçaları, Hüsnü Şenlendirici'nin "Şina Nari"si, Anıl Savaş Kılıç feat. Emir & Doa'nın hiphop parçası "Hisset" ile Nil Karaibrahimgil'in bu film için yazıp bestelediği "Organize İşler Bunlar" şarkısından oluşuyor.


Yeni Albüm : Günce Volume 2
Günce

İlk albümü "Bu Aşk Değil"i 2003 yılında yayınlayan ve dikkatleri çeken Günce ikinci albümünü tamamladı. İki yıllık bir aradan sonra müzik marketlere sunduğu albümünde ilk klibini sözü ve müziği Evrim Dökme'ye ait olan "Severim" adlı şarkıya çekerken Türk pop müziğinin duayeni Sezen Aksu'dan da "Güllerim Soldu" adlı şarkıyı yorumladı. Albümde yer alan dokuz şarkıdan dördüne kendi söz ve müziği ile imza atan Günce ikinci albümünde "Biliyordum" adlı şarkısı ile Fatih Erkoç ile düet yaptı.


Yeni Albüm : Nilüfer "Karar Verdim"
Nilüfer

Türk Pop Müziği'nin divalarından Nilüfer, sanat hayatının 33. yılında 26. albümüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun yıllar müzik yolculuğunda birlikte yürüdüğü Kayahan'la yaşadığı tartışma sonrası eline kağıdı kalemi alan Nilüfer, yeni albümünde kendi şarkılarına da yer verdi. Albümde Adnan Ergil, Şehrazat, Bülent Özdemir, Onur Mete ve Sude Bilge Demir gibi önemli isimlerin söz ve besteleri yer aldı.


Yeni Albüm : Candan'dan "Aman Doktor"
Candan Erçetin

Müzik yaşamının 10. yılını dolduran Candan Erçetin, yeni bir albüm hazırladı. Erçetin, Yunanistan ile farklı dillerde paylaşılan ortak melodileri bir arşiv çalışmasında yorumladı. İki ülkenin paylaştığı bu melodiler, "Aman Doktor" adlı çalışmada etnik tınıları modern sound'larla birlikte kullanmayı tercih eden Erçetin tarafından her iki dilde de seslendirildi. Albüm DMC'den müzik marketlerde yerini aldı.


<   1112131415161718191101111121131141151152153154155156157158159160   >