MENÜ

Yeni Albüm

<   1112131415161718191101111121131141142143144145146147148149150   >

Yeni Albüm : Ciwan Haco'dan yeni bir albüm: "OFF"
5318 okunma
Ciwan

Ciwan Haco'nun on üç şarkıdan oluşan "OFF" albümü Avrupa Müzik etiketiyle yayınlandı. Ciwan Haco albümünde yer alan şarkıların tamamının söz ve müziklerine kendi imzasını attı. Albüm Avrupa'nın en modern stüdyolarında Oslo ve Hamburg'da ünlü müzisyenlerce hazırlandı. Müzik yönetmenliğini uzun yıllardır Avrupa'da yaşayan Ayhan Evci'liğin albümü için Civan Haco üç tane de video klip çekti, video kliplerin en büyük özelliği ise Türkçe alt yazılı olmaları.


Yeni Albüm : Sinan Özen'den yeni albüm: "Aşkın S Hali"
16749 okunma
Sinan Özen

Sinan Özen, Suat Aydoğan ve Özgür Yedievli'nin trend soundlarının yanında kendi bestelerinde yıllardır taşıdığı romantizmi de içeren "Aşkın S Hali" isimli yeni albümünü tamamladı ve Sinan Müzik etiketi ile müzik marketlere sunduğu bu albümü ile kendi yapımına da ilk kez imza atmış oldu. Albümün çıkış şarkısı "Sildim" (orjinali Kostandinos Christoforou'ya ait) Yunanistan'da 2005 yılının en çok dinlenen şarkılarından bir tanesi.


Yeni Albüm : Funda Arar'dan yeni albüm "Son Dans"
13200 okunma
Funda Arar yeni albüm

Funda Arar'ın, "Son Dans" adını verdiği yeni albümü müzik marketlerde yerini aldı. 12 şarkının yeraldığı albümün söz ve besteleri Febyo Taşel, Burcu Tatlıses, Sara Secikyan, Günay Çoban, Müfide İnselel imzası taşıyor. Albümde söz ve müziği Funda Arar'a ait "Dua" isimli bir şarkı da yer alıyor. Albümün aranjörü Febyo Taşel, çıkış şarkısı ise sözleri Burcu Tatlıses'e ait olan "Karartma Günleri"...


Yeni Albüm : Gülşen "Yurtta Aşk Cihanda Aşk"
7964 okunma
Gülşen

"Of Of" ile yarattığı fırtınaların ardından yine bomba gibi bir albüm için kolları sıvayan Gülşen çok geçmeden "Yurtta Aşk Cihanda Aşk” isimli yeni albümü ile geri döndü. Yeni albümün ilk çıkış şarkısı "Ya Tutarsa". Altan Çetin imzalı bu şarkı aynı zamanda albümün ilk kliplenen şarkısı...


Yeni Albüm : "Gülümse Kaderine" bu kez Kibariye yorumuyla...
3476 okunma
Kibariye

Arabesk müziğinin sevilen sesi Kibariye, içinde coverlarında olduğu "Gülümse Kaderine" adlı albümünü tamamladı. Tarkan'ın önceki hitlerinden "Gülümse Kaderine" adlı şarkıyı yorumlayan ve Tarkan'la düet yapan Kibariye Avrupa Müzik etiketi ile yayınladığı albümünde Sezen Aksu'nun klasiklerinden "İstanbul İstanbul Olalı" ve İsmail Y.K'nın "Nerdesin" adlı şarkısını da yorumladı.


Yeni Albüm : Gece Yolcuları II
3869 okunma
Gece Yolcuları

İlk albümlerinde yer alan "Unut Beni" isimli şarkılarıyla iyi bir çıkış yakalayan Gece Yolcuları, yeni albümlerini tamamladı. Gece Yolcuları II adını verdikleri yeni albümün çıkış parçası "Neredesin". Şarkıya Neslihan Yeşilyurt yönetmenliğinde bir klip çekildi


Yeni Albüm : anima - animasal
4600 okunma
anima

Alternatif rock müziğin ilgi çeken gruplarından anima, Sony Müzik'ten çıkardıkları ilk albümleri "animasal" ile müzikseverlerle buluştu. 2000 yılında kurulan ve bugüne dek Beyoğlu'nun ünlü mekanlarında sahne alan grup, üniversite şenliklerinin vazgeçilmez gruplarından biri... Kelime anlamı olarak Latince "ruh", müzik terimi olarak ise "derin bir his vererek çalmak" anlamına gelen anima'nın albümünde hepsi grubun kendisine ait olan toplam 14 şarkı yer alıyor.


Yeni Albüm : Serdar Ortaç yine çok iddialı!
9245 okunma
Serdar Ortaç

Serdar Ortaç, yeni albümü "Mesafe" ile müzik marketlerde yerini aldı. Canlı kayıtları, okumaları ve mixleri Almanya Hamburg'daki dünyaca ünlü Booya Music Stüdyoları'nda gerçekleşen albümün aranjörlüğünü; Ozan Çolakoğlu, Erdem Kınay, Volga Tamöz, Mustafa Ceceli, Erhan Bayrak ve Suat Aydoğan gibi birbirinden değerli isimler üstlendi.


Yeni Albüm : Teoman'dan yeni albüm: "Renkli Rüyalar Oteli"
4761 okunma
Teoman

Teoman "Renkli Rüyalar Oteli" adını verdiği yeni albümünü tamamladı. Albümde yer alan şarkılardan yedisinin sözleri ve müzikleri Teoman'a ait. Teoman bu albümünde Barış Manço'nun "Unutamadım" adlı şarkısını da coverladı. Ayrıca, "Aşk Kırıntıları" isimli şarkısında Sarah Nile Cameron ile düet yaptı.


Yeni Albüm : Bir Zamanlar 2
3055 okunma
Bir Zamanlar 2

İlki haziran 2005'de müzik marketlere sunulan ve beğeni kazanan Hakan Eren'in prodüktörlüğünde hazırlanan "Bir Zamanlar" albüm serisinin ikincisi hazır. Türk popunda altmışlı, yetmişli ve seksenli yıllarda dillere dolanan şarkılarını sunan albümde yer alan şarkıların tamamı orijinal plak kayıtlardan oluşturuldu. Türkan ve Nazan Şoray kardeşlerin ismi ilk kez bu albümde bir araya gelirken, Sezen Aksu bestesini yorumlayan Gökhan Abur'un şarkıcılık günlerinden bir örnek ilk kez yine bu albümde karşımıza çıkacak.


<   1112131415161718191101111121131141142143144145146147148149150   >