Menü

Yeni Albüm

    12345678910111213141516172737475767778797107117127137147   >

Yeni Albüm : Işıl Yücesoy'dan "Vefa"
Işıl Yücesoy

Usta sanatçı Işıl Yücesoy, ilk kadın Türk şarkı sözü yazarı Fikret Şeneş'in şarkılarını seslendirdiği "Vefa" isimli maxi single'ı ile müzikseverlerle buluşuyor. Yücesoy albümünü "Ablam, öğretmenim, dostum" dediği Şeneş'e "Vefa" olarak yayımlıyor!


Yeni Albüm : Samy Ertan'dan "Cesaret"
Samy Ertan

Samy Ertan, çok uzun bir aranın ardından "Cesaret" albümüyle müzikseverlere yeniden merhaba dedi. Sahnelerin başarılı isimlerinden biri olan Samy Ertan, "Cesaret" albümüyle suskunluğunu bozdu.


Yeni Albüm : Candemir'in yeni albümü "Sonsuz" dijital platformlarda!
Candemir

Rap müzik sanatçısı Candemir yaklaşık bir senedir üzerinde çalıştığı "Sonsuz" adlı albümünü İskender Paydaş tarafından yönetilen PayRec tarafından yayımlıyor!


Yeni Albüm : Elif Sanchez, kendi adını taşıyan albümünü yayımladı!
Elif Sanchez

Elif Sanchez, Türk Halk Müziği, Klasik Müzik ve Caz eğitimini harmanladığı müzikal tarzı ile Anadolu ve Azerbaycan coğrafyasının en sevilen türkülerini, kendine has yorumuyla adını taşıyan ilk albümü "Elif Sanchez" ile Pasion Turca etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşturdu.


Yeni Albüm : Güz Kumpanyası'dan yeni EP: "Bir Sır Sakla"
Güz Kumpanyası

Müzik serüvenine ODTÜ'de başlayan Güz Kumpanyası, yeni EP'si "Bir Sır Sakla" ile yayında! Güz Kumpanyası "Bir Sır Sakla", "Hayal Belki Kavuşmak", "Bir Mutlu Pazar Sabahı" ve "Yeniden" adlı şarkılarını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.


Yeni Albüm : Melike Cem: "Düşler Büyür"
Melike Cem

Hayatın her notasına aşık olan Melike Cem, 6 şarkıdan oluşan "Düşler Büyür" adlı ilk projesiyle müzik dünyasına merhaba dedi. Sözü ve müziği kendisine ait olan şarkıların aranjesini Emre Şen yaptı.


Yeni Albüm : Ege Külsoy: "Deniz Sevenleri"
Ege Külsoy

Genç müzisyen, söz yazarı, besteci, yorumcu Ege Külsoy 8 eserden oluşan "Deniz Sevenleri" adlı akustik rock çalışmasıyla müzikseverlerin karşısına çıkıyor.


Yeni Albüm : Ceren Gündoğdu'dan akustik türkü albümü!
Ceren Gündoğdu

Yeni nesil Türkçe Pop'un romantik sesi Ceren Gündoğdu, bu coğrafyanın mirası olarak tanımladığı Anadolu ezgilerini yeniden yorumlayarak dinleyicisine 6 şarkılık bir albüm hediye ediyor.


Yeni Albüm : Erhan Ertetik'in ilk solo albümü: "Dududa"
Erhan Ertetik

Türkiye'nin önde gelen bas gitaristlerinden Erhan Ertetik, ilk solo projesi "Dududa"yı müzikseverlerin beğenisine sundu. Ertetik'in farklı dönemlerde yaptığı 4 besteden oluşan albümde, bestelerin birbiriyle bağlantılı ve farklılaştığı noktalarının olması, albümü ritmik ve melodik çeşitlilik anlamında zenginleştiriyor.


Yeni Albüm : Zeynep Sağdaş: "Ev Yapımı Lezzetli Akustik Tarifler"
Zeynep Sağdaş

Zeynep Sağdaş, pandemi dönemi karantinalarını şahsına münhasır bir akustik albüm yaparak değerlendirdi. Uzun zamandır akustik kayıtlar yapma isteği içerisinde olan Zeynep Sağdaş, bu isteğini karantina günlerinde hayata geçirdi.


    12345678910111213141516172737475767778797107117127137147   >