SözMüzik.ComAna Sayfa Üye Ol Üye Giriş Şifre Hatırlatma Hesabım Sistemden Çık
Müzik Haber
Yeni Albüm
Yeni Single
Yeni Klip
Etkinlik
Röportaj
TOP 10
Magazin
Biyografi
Mineccim
Mikrofon Kimde?

SozMuzik.Com Facebook SozMuzik.Com Pinterest Google+


Şarkı Sözleri

A B C Ç D E F G H I
İ J K L M N O Ö P R
S Ş T U Ü V Y Z


Mine Ayman

Irem Derici

İrem DericiMüziğe daha küçük yaşlarda ilgisi olan ve 4 yaşında org çalmaya başlayan İrem Derici, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü mezunudur. O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır.

İlk teklisini Kasım 2012'de çıkarmıştır. "Bensiz Yapamazsın" isimli single çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başlamıştır. "Bensiz Yapamazsın"ın sözleri Özlem Küçükyılmaz, müziği ise Melih Kibar'a aittir. Ayrıca Melih Kibar'ın son bestesi olarak bilinmektedir.

Mayıs 2013'de sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait 2. single çalışması "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı"nı piyasaya çıkartmıştır. Klibi Müyap kanalında 24 milyon izlenme sayısına ulaşarak başarı sağlamıştır.

Aynı yıl Eylül ayında "İki" adlı bir maxi single çıkartmıştır. Bu maxi single'dan önce ilk klip söz ve müziği Hüseyin Boncuk'a ait olan "Sevgi Olsun Taştan Olsun" isimli şarkıya çekilmiştir. Büyük kitle yaratan klip, Müyap kanalında 18 Milyon tıklanmıştır. Maxi single'ın 2. klibi "Zorun Ne Sevgilim"e gelmiştir.

Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan "Neredesin Sen"i coverlamıştır.

15 Nisan 2014'de son teklisi "Kalbimin Tek Sahibine" çıktığı andan itibaren dijital platformlarda "en çok dinlenenler" arasına girmiştir.

İrem Derici son single çalışması "ÜÇ" ile müzik hayatında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.


Ekleyen:  SözMüzik.Com
Puan:
İlgili link:  Resmi web sitesi.
Ziyaret sayısı: 1353
Üye listesi | Geçişler | Bizi önerin | Arama | İstatistikler | Haber gönder | İletişim & Reklam