SözMüzik.ComAna Sayfa Üye Ol Üye Giriş Şifre Hatırlatma Hesabım Sistemden Çık
Müzik Haber
Yeni Albüm
Yeni Single
Yeni Klip
Etkinlik
Röportaj
TOP 10
Magazin
Biyografi
Mineccim
Mikrofon Kimde?

SozMuzik.Com Facebook SozMuzik.Com Pinterest Google+


Şarkı Sözleri

A B C Ç D E F G H I
İ J K L M N O Ö P R
S Ş T U Ü V Y Z


Mine Ayman
Etkinlik Haberleri: Sıla'nın "Heybeden Şarkıları" yoğun istek üzerine yeniden!
02 Mart 2017 Perşembe - 17:18 GMT

Sıla

Sıla'nın, Ocak ayından bu yana tam altı kez sahneye taşıdığı "Heybeden Şarkılar" konserlerine müzikseverlerin yoğun ilgisi devam ediyor. Sevilen sanatçı 6 Mart akşamı İstanbul'da yeniden dinleyicilerle buluşacak!

Biletleri günler öncesinden tükenen "Heybeden Şarkılar" konserlerinde dinleyicilerine çok farklı ve eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatan Sıla; geçmişten bugüne heybesinde biriktirdiği, hem en sevilen hem de henüz konserlerinde seslendirmediği şarkılarını yeniden İstanbullu müzikseverlerle paylaşacak.

Dokuz yıllık müzik kariyerinde yayınladığı altı stüdyo albümde yer alan şarkılarından kronolojik bir sırayla yepyeni bir konser repertuvarı hazırlayan Sıla, iki perdeden oluşacak olan "Heybeden Şarkılar" konserinde üç saat boyunca 43 şarkı seslendirecek.

Dünden bugüne Sıla'nın tüm müzik yolculuğuna ışık tutacak olan "Heybeden Şarkılar" konserlerinde sanatçıya; geri vokallerde Dünya Kızılçay, Sibel Gürsoy ve Tuba Önal, tuşlu çalgılarda Burak Erkul, keman ve udda Semih Çelikel, davulda Alp Türeci, bas gitarda Cudi Genç, çelloda Özer Arkun, perküsyonda Cengiz Ercümen ile Murat Yeter ve gitarda da Efe Bahadır eşlik edecek.

Sıla, son günlerin en çok ilgi gören konser serisi olan "Heybeden Şarkılar" konseriyle 6 Mart akşamı saat 21:00'de İstanbul Tim Maslak Show Center'da sahnede olacak.
Sıla'nın "Heybeden Şarkıları" yoğun istek üzerine yeniden!
| Hesap Yarat/Giriş Yap | 0 Yorum
Yorumlar gönderene aittir. İçeriğinden sorumlu değiliz.
Üye listesi | Geçişler | Bizi önerin | Arama | İstatistikler | Haber gönder | İletişim & Reklam