SözMüzik.ComAna Sayfa Üye Ol Üye Giriş Şifre Hatırlatma Hesabım Sistemden Çık
Müzik Haber
Yeni Albüm
Yeni Single
Yeni Klip
Etkinlik
Röportaj
TOP 10
Magazin
Biyografi
Mineccim
Mikrofon Kimde?

SozMuzik.Com Facebook SozMuzik.Com Pinterest Google+


Şarkı Sözleri

A B C Ç D E F G H I
İ J K L M N O Ö P R
S Ş T U Ü V Y Z


Mine Ayman
Röportaj : Gökhan Keser: "Aslında gönlümde yatan maxi single..."
22 Şubat 2017 Çarşamba - 11:53 GMT

Gökhan Keser

Türk Pop Müziği'nin başarılı isimlerinden Gökhan Keser 2 yıllık bir aradan sonra yeni şarkısı "Beni Özledin mi?" ile sevenleriyle buluştu. Sözleri Ayşen'e, müziği Kemal Şimşekyay'a, aranjesi Emirhan Cengiz'e ait olan şarkının klibini İmre Haydaroğlu çekti. Gökhan Keser yeni şarkısını ve projelerini Mine Ayman'a anlattı: "Aslında gönlümde yatan maxi single..."

"Beni Özledin Mi" adlı single çalışmanın hazırlık aşaması ne kadar sürdü ve bu projede kimlerle çalıştın?

Aslında bayağı uzun sürdü. Önce bir şirket değişikliği oldu. Artık yoluma DMC ile birlikte devam ediyorum. DMC ile anlaştıktan sonra yaklaşık 10 – 15 şarkıya demo yaptık. Sonrasında da "Beni Özledin Mi" şarkısına karar verdik. Tam bu sırada iki sinema filmi ile anlaşıp sete girdiğim için biraz uzun sürdü. Sözleri Ayşen'e, müziği Kemal Şimşekyay'a, aranjesi ise Emirhan Cengiz'e ait. Vokal koçluğumu Ayşen yaptı. Vokallerde de yine Ayşen'in muhteşem sesi var.

Gökhan Keser

"Beni Özledin Mi" şarkısı sana nasıl ulaştı? Ayşen ve Kemal Şimşekyay ile bundan sonra da birlikte çalışmalarınız devam edecek mi?

Şarkı arayışlarımız devam ediyordu. Samsun Demir ve Özden Bora ile bir araya geldiğimiz bir gün Özden Hanım dinletti. İlk dinlediğimde hemen sevdim şarkıyı. Ertesi günü uyandığımda kendi kendime bu şarkıyı söylemeye başlamıştım. Sonrasında da demosunu yaptık ve bu şarkıda karar kıldık. Ayşen ve Kemal çok başarılı işlere imza atıyorlar. Tabii ki çalışmak isterim.

"Beni Özledin Mi" adlı şarkının klip hikayesini anlatır mısın, klipte yönetmen olarak kiminle çalıştın?

Daha önceki klibimde de birlikte çalıştığımız İmre Haydaroğlu yönetmenliğini yaptı. Bu sefer ben teslim oldum ve yönetmenimize bıraktım her şeyi. Klipte bir hikaye yok aslında. Çok iyi dans eden iki dansçı arkadaş ve klipte bana eşlik eden bir model var. Yalın bir klip.

Genelde seni enerjik ve sıcak şarkılarla tanıyoruz, bundan sonra sırada yine böyle bir şarkı mı olacak? Albüm mü single mı gelecek, sırada ne var?

Aslında gönlümde yatan maxi single. 3 - 4 şarkıdan oluşan bir albüm çıkarmak istiyorum. Slow şarkı söylemeyi de çok seviyorum ama dediğin gibi üst üste hızlı şarkılar geldi. Belki bundan sonra bir slow şarkı olabilir.

Oyunculuğa da devam ediyorsun, oynadığın sinema filminden bahseder misin? Dizi oyunculuğuna devam etmeyi düşünüyor musun?

İki film çektim yazın. Biri BKM'nin yapımcılığını üstlendiği TV8'de yayınlanacak olan "Seviyorum Ama Arkadaşça" isimli televizyon filmi. Romantik komedi türünde bir film. Çekerken çok eğlendik. Diğeri ise Güler Film ve TRT ortak yapımı olan Atçalı. 2017 yılında vizyona girecek. Atçalı için yoğun bir ön hazırlık süreci de oldu. İleri derecede ata binme, kılıç kullanımı ve yöresel dans dersleri aldık. Heyecanla her iki filmimi de bekliyorum. Dizi oyunculuğuna tabii ki devam edeceğim. Heves olsun diye değil, gerçekten sevdiğim ve istediğim için oyunculuk yapıyorum. Görüşmelerimiz var ama daha henüz net bir proje yok.

Son dönemde yapılan projeleri nasıl buluyorsun? Beğendiğin şarkılar ve isimler hangileri?

Olabildiğince takip ediyorum. Sezen Aksu'nun albümü çok güzel olmuş. Ne kadar çok özlediğimizi anlıyorum her dinlediğimde. Genç arkadaşlarımızdan da Buray, Simge Sağın, Derya Uluğ'un yeni şarkıları çok iyi bence.

Konser ve imza günlerin devam ediyor mu, dinleyicilerin ile nerelerde buluşacaksın? Yakın zamanda, albüm dışında başka bir projen olacak mı?

İki sene aradan sonra "Beni Özledin Mi" çıktığı için daha çok PR'a ağırlık verdik bu dönemde. Yakında konserlere ve imza günlerine başlıyoruz. Sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirler.

Gökhan Keser - Beni Özledin Mi Video Klip
Gökhan Keser: "Aslında gönlümde yatan maxi single..."
| Hesap Yarat/Giriş Yap | 0 Yorum
Yorumlar gönderene aittir. İçeriğinden sorumlu değiliz.
Üye listesi | Geçişler | Bizi önerin | Arama | İstatistikler | Haber gönder | İletişim & Reklam