SözMüzik.ComAna Sayfa Üye Ol Üye Giriş Şifre Hatırlatma Hesabım Sistemden Çık
Müzik Haber
Yeni Albüm
Yeni Single
Yeni Klip
Etkinlik
Röportaj
TOP 10
Magazin
Biyografi
Mineccim
Mikrofon Kimde?

SozMuzik.Com Facebook SozMuzik.Com Pinterest Google+


Şarkı Sözleri

A B C Ç D E F G H I
İ J K L M N O Ö P R
S Ş T U Ü V Y Z


Mine Ayman
Müzik Magazin : Hayko Cepkin'den rekor deneme!
23 Ekim 2013 Çarşamba - 13:09 GMT

Hayko Cepkin

Türk Hava Kurumu'nun lisanslı paraşütçüsü olan Hayko Cepkin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında rekor bir atlayış deneyecek! Türkiye'de ilk kez denenecek olan "29WAY TÜRKİYE ÇOKLU TUTUŞMA REKORU", Rusya'dan gelecek özel eğitimcilerin eşliğinde (Eğitmen: Aleksei Khrulev / Kameraman Koç: Vladislav Dovgopol) 1 haftalık eğitimlerle gerçekleşecek. Amatör paraşütçüler, Türkiye rekoru kırmak için yerden 18.000 ft yukarıda - 220 km süratle düşerken buluşup, önceden belirlenmiş formasyonları gerçekleştirecekler.

Hayko Cepkin

REKOR DENEME İÇİN T.H.K, T.S.K ve PTT'DEN DESTEK!

Hayko Cepkin'in de içinde yer aldığı ve Türkiye'den 40 amatör paraşütçünün kendi girişimleri ile hayata geçirdiği bu rekor deneme, eğitim boyunca elenerek oluşturulacak 29 kişilik kadro ile gerçekleşecek.

TSK, paraşüt şampiyonalarında kullanılan CASA tipi uçağını, rekor denemesi ve bu özel gün için özel olarak görevlendirecek. PTT Genel Müdürü Osman Tural'ın da büyük katkı ve desteğinin olduğu bu etkinlikte, atlayış için gereken uçak temini T.H.K. ve TSK tarafından karşılanacak.

"29WAY TÜRKİYE ÇOKLU TUTUŞMA REKORU" ve Cumhuriyet Bayramı kutlaması çerçevesinde yapılacak etkinlik, İzmir Selçuk'da bulunan SkydiveEfes / T.H.K. Efes Dropzone'da, 23 Ekim Çarşamba günü başlayıp, 29 Ekim Salı günü sona erecek.

"29WAY TÜRKİYE ÇOKLU TUTUŞMA REKORU" yetkili gözlemciler tarafından onaylandığı taktirde, ulusal rekor olarak uluslar arası havacılık federasyonu FAI tarafından tescillenecek.

Hayko Cepkin bu özel atlayışı, eğitiminden final anına kadar kayıt altına alıp Extreme- G programında yayınlayacak...
Hayko Cepkin'den rekor deneme!
| Hesap Yarat/Giriş Yap | 0 Yorum
Yorumlar gönderene aittir. İçeriğinden sorumlu değiliz.
Üye listesi | Geçişler | Bizi önerin | Arama | İstatistikler | Haber gönder | İletişim & Reklam