SözMüzik.ComAna Sayfa Üye Ol Üye Giriş Şifre Hatırlatma Hesabım Sistemden Çık
Müzik Haber
Yeni Albüm
Yeni Single
Yeni Klip
Etkinlik
Röportaj
TOP 10
Magazin
Biyografi
Mineccim
Mikrofon Kimde?

SozMuzik.Com Facebook SozMuzik.Com Pinterest Google+


Şarkı Sözleri

A B C Ç D E F G H I
İ J K L M N O Ö P R
S Ş T U Ü V Y Z


Mine Ayman

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Kutsi ve Serhan Sokulgan
2850 kez okundu

Kutsi

"Doktorlar" adlı dizideki oyunculuğuyla başarısını sürdüren Kutsi şu günlerde sürekli yurt içinde ve yurt dışında konserler veriyor. Son albümünde, sadece "Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim" adlı şarkının kliplenmiş olmasına rağmen, bir çok şarkısının klipsiz hit olmasından çok memnun.


Mine Ayman: Albüm Yorumu: "Uzay Heparı Sonsuza"
23087 kez okundu

Uzay Hepari

Meğer, dünyadan ayrılmadan önce genç yaşında ne kadar çok güzel şarkı yapmış Uzay Heparı. 1969 yılında doğan ve daha 25 yaşındayken 1994 yılında ölen Uzay Heparı için yapılmış olan bu albümde gerçekten şahane şarkılar var ama ne yazık ki şarkıları yorumlayan tüm isimler o kadar da şahane bir iş çıkaramamışlar...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yaşar ve Lara
2611 kez okundu

Yaşar

Yaşar'ın eski şarkılarından oluşan "Dem" adlı akustik albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. En sevilen Yaşar şarkılarını dinleyebileceğiniz bu albümden ilk klip "Cezayir Menekşesi" adlı şarkıya geldi. Sözü ve müziği Yaşar'a ait olan bu şarkı 1992 yılında yazılmış ve sözleri tamamen yaşanmış bir aşk hikayesini anlatıyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Seksendört ve Yonca Evcimik
2886 kez okundu

Seksendört

Grup Seksendört'ü şu günlerde ekranlarda "Karagözlüm" adlı şarkılarının klibiyle izliyoruz. Yoğun bir şekilde konser vermeye devam eden grup Aralık ayında yurt dışında da konserler vermeye hazırlanıyor. Yeni yılın gelmesiyle birlikte Ocak ayında Karadeniz turnesine çıkacak olan grup, daha sonra turneye Doğu Anadolu'da devam edecek...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Nilgül & Bertuğ Cemil ve DÖRTXDÖRT
2784 kez okundu

Nilgül Bertuğ Cemil

Nilgül ve Bertuğ Cemil'in birlikte seslendirdikleri "Yandım Yandım Yandım" adlı şarkı çok sevildi. Birlikte şarkı söyleme fikri Nigül'e, şarkının sözü ve müziği ise Bertuğ Cemil'e ait. Bertuğ Cemil bu şarkıyı birkaç sene önce çok dertli bir zamanında yazmış. Nilgül yeni bir şarkı ararken Bertuğ Cemil imdadına yetişmiş ve sonra Nilgül bu şarkıyı Bertuğ Cemil'in sesine uygun notadan okumuş, ortaya çok iyi bir yorum çıkınca bu şekilde kalmasını istemişler.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ziynet Sali ve Öykü&Berk
2548 kez okundu

Ziynet Sali

"Herkes Evine" adlı yeni albümüyle başarılı bir çıkış yakalayan Ziynet Sali, bu albümü bir senede oluşturmuş. Albümde, "Herkes Evine" de dahil olmak üzere beş şarkı Sinan Akçıl'a ait. Sezen Aksu'ya ait olan "Beş Çayı" adlı şarkı albümde dikkat çeken şarkılardan biri. Yıllar önce Sezen Aksu'nun söylemiş olduğu Şanar Yurdatapan'a ait olan "Olmaz Olsun" adlı cover şarkı da albüme renk katmış, Ziynet Sali bu şarkıyı sahnesinde severek okuduğu için albüme de koymak istemiş.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Deniz Seki ve Betül Demir
2807 kez okundu

Deniz Seki

Deniz Seki son albümü "Sahici" ile konuşulmaya devam ediyor. "Yeter" adlı cover şarkı dışında on dört yeni şarkının yer aldığı albümde şarkıların çoğu Deniz Seki'ye ait. Son albümünün en az üç sene beğeniyle dinleneceğini söyleyen sanatçı, bir çok şarkıyı kliplendirmeyi planlıyor...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Günce ve Özcan Deniz
2470 kez okundu

Günce

Günce'nin yeni albümü "Su" müzik marketlerdeki yerini aldı, ayrıca çıkış şarkısı olarak belirlenen "Nezaket" adlı şarkının klibi ekranlarda. "Nezaket" adlı şarkı bir Sezen Aksu şarkısı, daha önce Tarkan'ın okumayı planladığı şarkı son anda albümünden çıkarılmıştı. Sezen Aksu'dan yeni albümü için şarkı isteyen Günce'ye Sezen Aksu bu şarkıyı okumasını uygun görmüş. Böylece, sözü müziği Sezen Aksu'ya ait olan, Mustafa Ceceli'nin düzenlemiş olduğu "Nezaket" adlı şarkı hayat buldu...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Emre Altuğ ve Gece Yolcuları
2794 kez okundu

Emre Altuğ

Emre Altuğ, şu günlerde kliplendirdiği "Hoşgeldin" adlı şarkısıyla "Kişiye Özel" adlı son albümünün promosyonunu yeniden hareketlendirdi. Kendisinin çekmiş olduğu ve konser görüntülerinden oluşan klibinin sevilmesinden oldukça memnun olan sanatçı, çok doğal bir klip olduğunu, kendisi için çektiği görüntüleri herkesle bu klipte paylaştığını söyledi.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ferhat Göçer ve İzel
3992 kez okundu

Ferhat Göçer

"Gül Ki" adlı şarkısıyla son albümünün başarısını sürdüren Ferhat Göçer, ardı ardına klip çekmeye devam ediyor. Son olarak iki klip birden çeken sanatçıyı bu hafta ekranlarda önce "Sen Söyle Hayat" adlı şarkısıyla izleyeceğiz. Yaklaşık olarak bir ay sonra ekranlarda yine duygusal bir şarkıyla "Takvim" adlı şarkısının görüntüleriyle ekranda olacak olan sanatçı yeni albüm öncesi başka şarkılarının da klipleneceğini açıkladı.


<   12345678910111213141516171819202122   >

Üye listesi | Geçişler | Bizi önerin | Arama | İstatistikler | Haber gönder | İletişim & Reklam