SözMüzik.ComAna Sayfa Üye Ol Üye Giriş Şifre Hatırlatma Hesabım Sistemden Çık
Müzik Haber
Yeni Albüm
Yeni Single
Yeni Klip
Etkinlik
Röportaj
TOP 10
Magazin
Biyografi
Mineccim
Mikrofon Kimde?

SozMuzik.Com Facebook SozMuzik.Com Pinterest Google+


Şarkı Sözleri

A B C Ç D E F G H I
İ J K L M N O Ö P R
S Ş T U Ü V Y Z


Mine Ayman

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Albüm Yorumu: Zuhal Olcay - Aşk'ın Halleri
3538 kez okundu

Zuhal Olcay

Zuhal Olcay'ı yakın zamanda "Güldünya Şarkıları" adlı albümde seslendirmiş olduğu "Neyse" adlı şarkının muhteşem yorumuyla dinlemiş ve çok etkilenmiştim. Bu projenin hemen ardından Zuhal Olcay'dan yeni bir albüm gelmesi beni çok mutlu etti. Son albümünün ismi "Aşk'ın Halleri", isminden de anlaşılacağı üzere her şarkıda aşk var. Şarkıların hepsi slow ve orta ritimli şarkılar, albümde ciddi şekilde etkileyen, düşündüren ve hüzünlendiren şarkılar var.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Yüksek Sadakat ve Candan Erçetin
2637 kez okundu

Yüksek Sadakat

"Katil ve Maktul" adlı ikinci albümleriyle yine başarılı olmayı başaran Yüksek Sadakat grubu, ilk olarak "Ben Seni Arayamam" adlı şarkılarını kliplendirmişdi. Uzun bir aradan sonra sonunda ikinci klip de çekildi, "Aşk Durdukça" adlı şarkıya şarkının önüne geçmeyecek sade bir klip çekildi. Grubun solisti Kenan Vural, yaza doğru albümlerindeki üçüncü bir şarkıyı daha kliplendireceklerini ve üçünkü klibin hareketli bir şarkıya geleceğini söyledi...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Mustafa Ceceli ve Ayşe Özyılmazel
4586 kez okundu

Mustafa CECELİ

"Unutamam" adlı Sezen Aksu şarkısı ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Mustafa Ceceli, başarısını "Uzay Heparı Sonsuza" albümünde yorumladığı "Karanfil" adlı şarkıyla sürdürmeye devam ediyor. Yıllar önce Aşkın Nur Yengi'nin söylemiş olduğu "Karanfil" adlı şarkı Mustafa Ceceli yorumundan sonra yeniden hayat buldu, hatta bu yorum o kadar çok beğenildi ki yakında bu şarkı kliplenecek.


Mine Ayman: Albüm Yorumu: Nazan Öncel - Hatırına Sustum
5020 kez okundu

Nazan Öncel

Nazan Öncel'in yeni albümü "Hatırına Sustum" müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümdeki tüm şarkıların söz ve müzikleri Nazan Öncel'e ait. Daha albümü dinlemeden albüm kapağı dikkat çekmeyi başarıyor, Nazan Öncel'i gazetelerle kaplı bir dekorda gazete yazılarından oluşmuş bir bluzla görüyoruz, üstelik ağzı fermuarla kapatılmış şekilde! Albümün ismi ile albüm kapağı uymuş durumda, çok hüzünlü bir fotoğraf bence, zaten albüm çok hüzünlü bir albüm.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ebru Yaşar ve 4Yüz
2629 kez okundu

Ebru Yaşar

"Seviyorum Seni" adlı albümüyle uzun bir sürenin ardından yeniden sevenlerine merhaba diyen Ebru Yaşar artık Avrupa Müzik sanatçısı. Son albümünde, her zaman albümleri çok satan İsmail YK'nın desteğini almayı başaran sanatçı, aynı zamanda İsmail YK ile "Seviyorum Seni" adlı çıkış şarkısında düet yaptı. Söz ve müziği İsmail YK'ya ait olan "Seviyorum Seni" adlı şarkı albüme son anda girmiş ve düet yapma fikri de son anda ortaya çıkmış.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ege Çubukçu ve Alex
2221 kez okundu

Ege Çubukçu

"Bir de Baktım" adlı albümü ve aynı ismi taşıyan şarkısıyla çok iyi bir çıkış yakalayan Ege Çubukçu, bu şarkı sayesinde 2009'a iyi bir giriş yapmış oldu. Pamela'nın eşlik ettiği şarkının sözlerini Ege Çubukçu yazmış, müziğini ise Erdem Kınay ile birlikte yapmış. Bu albümle birlikte söz yazma becerisini iyice geliştiren Ege Çubukçu, albümündeki bir çok şarkıya imzasını atmış.


Mine Ayman: Albüm Yorumu: Murat Dalkılıç - Kasaba
5575 kez okundu

Murat Dalkılıç

2008 yılı bitmeden yeni bir ismi daha kazandırdı müzik dünyası bize, Murat Dalkılıç. Henüz sadece 25 yaşında olan Murat Dalkılıç, 17 yaşından beri bir çok sahnede şarkı söylemiş ve hala da söylemeye devam eden bir isim. "Kasaba" adlı şarkısıyla çok iyi bir çıkış yakaladı ve kendini biz müzikseverlere tanıtmayı başardı.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Sevda ve Pinhani
2493 kez okundu

Sevda

"İçime İşlerken" adlı şarkısıyla yıllar sonra çok iyi bir çıkış yakalayan Sevda, başarısını şu günlerde "Annem Gibi" adlı şarkısıyla sürdürüyor. Önce Özcan Deniz'in yorumlamış olduğu bu şarkıyı, şarkının söz yazarı ve bestecisi Halil Koçak'ın isteği üzerine yeniden yorumlayan Sevda, şarkının kendisi okuduktan sonra fark edilmiş olmasından dolayı da oldukça memnun.


Mine Ayman: Albüm Yorumu: "Güldünya Şarkıları"
4354 kez okundu

Güldünya

"Güldünya, ailesinin istemediği biriyle birlikte olduğu için sokak ortasında kurşunlanan ve ölmeyince ağabeyleri tarafından hastanede öldürülen genç bir kızdı. Yaşadığı olay o kadar sarstı ki herkesi, "Güldünya" için kadın sanatçılar bir araya gelip özel bir albüm hazırladılar.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Murat Dalkılıç ve Ebru Polat
3553 kez okundu

Murat Dalkılıç

"Kasaba" adlı şarkısıyla çok güzel bir çıkış yakalayan Murat Dalkılıç on yedi yaşından beri bir çok kulüpte sahne alıyor. Gece hayatına aşina olan sanatçı single çıkartmak için uzun bir süre beklemiş. Sonunda doğru zamanı ve doğru şarkıyı yakalayan Murat Dalkılıç, yakaladığı başarıdan dolayı çok mutlu.


<   12345678910111213141516171819202122   >

Üye listesi | Geçişler | Bizi önerin | Arama | İstatistikler | Haber gönder | İletişim & Reklam