SözMüzik.ComAna Sayfa Üye Ol Üye Giriş Şifre Hatırlatma Hesabım Sistemden Çık
Müzik Haber
Yeni Albüm
Yeni Single
Yeni Klip
Etkinlik
Röportaj
TOP 10
Magazin
Biyografi
Mineccim
Mikrofon Kimde?

SozMuzik.Com Facebook SozMuzik.Com Pinterest Google+


Şarkı Sözleri

A B C Ç D E F G H I
İ J K L M N O Ö P R
S Ş T U Ü V Y Z


Mine Ayman

Mine Ayman

<   12345678910111213141516171819202122   >

Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Berksan ve Nev
2248 kez okundu

Berksan

Berksan'ın yeni albümü "Zaaf" Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. 10 şarkıdan oluşan albüm, yaza özel hazırlanmış ve bir şarkı dışında tüm şarkıların sözü ve müziği Berksan'a ait. Albümde yer alan "Boncuk" adlı şarkının sözleri Selin Denizli'ye ait. İlk klip "Zaaf" adlı şarkıya çekildi, ekranlarda izlediğimiz klipte çok kışkırtıcı görüntüler var...


Mine Ayman: Albüm yorumu: Yusuf Güney - Bir Sevda Masalı
6696 kez okundu

Yılmaz Guney

Yusuf Güney'in beklenen ilk albümü "Bir Sevda Masalı", müzik marketlerdeki yerini Emre Müzik etiketiyle aldı. Yusuf Güney'in hikayesi çok ilginç, müzikle uğraşan ve Rafet El Roman hayranı olan bir gençti, Rafet El Roman ile tanışma fırsatı buldu ve hayatı birden bire değişti. Yaptığı şarkıları ve sesini beğenen Rafet El Roman, son albümü "Bir Roman Gibi"de Yusuf Güney'e bir şans verdi ve böylece herkes Yusuf Güney'i tanımış oldu...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gökhan Özen ve Yüksek Sadakat
2896 kez okundu

Gökhan Özen

"Vah Vah" ve "Resimler Hayaller" adlı şarkılarına çekilen kliplerle çok sevilen Gökhan Özen, şu günlerde "Bize Aşk Lazım" adlı şarkısına çekilen kliple ekranda. Bu kliple son albümünün promosyonunu tamamlayan sanatçı, yeni albümünün hazırlıklarına başlamış bile...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Murat Boz ve Nedim Zeper
2885 kez okundu

Murat Boz

"Uçurum" adlı şarkısıyla çok sevilen Murat Boz bu şarkının hemen ardından albümünün çalışmalarını hızlandırdı ve yeni albümü "Şans"ı tamamladı. Bu hafta müzik marketlerdeki yerini alan yeni albümü "Şans" ile çok iddialı olan Murat Boz, "bu albüm hem bana hem de albümümü alan dinleyicilerime şans getirecek" diyor.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Ferhat Göçer ve Yonca Lodi
2349 kez okundu

Ferhat Göçer

Son kliplendirdiği şarkı "Aklım Sende Kalır" ile ekranlarda izlediğimiz Ferhat Göçer, aynı zamanda Aslı Güngör'ün son albümünde düet yaptığı "Dön Gel Yeter" adlı şarkının klibiyle de ekranlarda. Yaklaşık bir ay sonra, son albümünde yer alan "Son Aşkım" adlı şarkısını da kliplendirip albümünün promosyonunu bitirecek olan sanatçı, şimdiden yeni albümünün hazırlığına başladı.


Mine Ayman: Albüm Yorumu: Müslüm Gürses - Sandık
9971 kez okundu

Müslüm Gürses

Müslüm Gürses'in merakla beklenen "Sandık" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümde, adından da anlaşılacağı üzere sandıktan çıkma eski şarkılar var ama "Tutamıyorum Zamanı" adlı şarkının sandık şarkısı olduğunu düşünmüyorum, çünkü şarkı yakın bir zamana ait Kenan Doğulu şarkısı. Klip şarkısı olarak da bu şarkı belirlendi, iyi bir seçim olmakla birlikte Ceza ile yapılan düet şarkısı "İtirazım Var" kliplenseydi, daha da iyi bir çıkış elde edilebilirdi diye düşünüyorum...


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Emirkan ve Günce
2453 kez okundu

Emirkan

Uzun bir sürenin ardından Emirkan'ın "Çok Fena" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Çıkış şarkısı olarak Demet Akalın'la düet yaptığı "Sevgililer Günü" adlı şarkı seçildi ve ekranlarda bu şarkının klibini izlemeye başladık. Emirkan, Sevgililer Gününe özel bir şarkı olmadığını fark edince bu şarkıyı yazmaya karar vermiş. Klipte, Demet Akalın Emirkan'a zamanlama uymadığı için eşlik edememiş.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Bengü ve Zeynep Dizdar
2798 kez okundu

Bengü

Son albümünde yer alan "Gezegen" adlı Serdar Ortaç şarkısı ile yeniden iyi bir çıkış yakalayan Bengü, ilk klipten bu yana uzun bir zaman geçmesine rağmen albümündeki başka bir şarkıyı kliplendirmeyip bekleme kaldı. Yoğun bir şekilde yurt içinde ve yurt dışında konserler veren sanatçı, yakında ikinci klip için kamera karşısına geçecek.


Mine Ayman: Mineccim'den Haberler: Gülşen ve Eylem
3083 kez okundu

Gülşen

"Uzay Heparı Sonsuza" adlı albümde seslendirmiş olduğu "Sakin Ol" adlı şarkıyla yeniden gündeme gelen Gülşen, yorumunun beğenilmesinden oldukça memnun. Bu projeye son anda dahil olduğunu ve şarkıyı stüdyoya girip on beş dakikada söylediğini açıklayan sanatçı, şarkıyı söylemiş olmaktan dolayı gururlu. Yeni albüm için yeni şarkılar yazmaya devam eden sanatçı, kendi albümü için çok çalışıyor.


Mine Ayman: Albüm Yorumu: Zuhal Olcay - Aşk'ın Halleri
3497 kez okundu

Zuhal Olcay

Zuhal Olcay'ı yakın zamanda "Güldünya Şarkıları" adlı albümde seslendirmiş olduğu "Neyse" adlı şarkının muhteşem yorumuyla dinlemiş ve çok etkilenmiştim. Bu projenin hemen ardından Zuhal Olcay'dan yeni bir albüm gelmesi beni çok mutlu etti. Son albümünün ismi "Aşk'ın Halleri", isminden de anlaşılacağı üzere her şarkıda aşk var. Şarkıların hepsi slow ve orta ritimli şarkılar, albümde ciddi şekilde etkileyen, düşündüren ve hüzünlendiren şarkılar var.


<   12345678910111213141516171819202122   >

Üye listesi | Geçişler | Bizi önerin | Arama | İstatistikler | Haber gönder | İletişim & Reklam